Litvínov podlehl v neděli Českým Budějovicím, zápas rozhodl jediný gól v závěru poslední třetiny. Obrovitý podíl na nízké úspěšnosti střelců měli oba brankáři, kteří pochytali několik velkých šancí. „Bylo to hodně těžké utkání, určitě bych vyzdvihnul oba dva gólmany. Šancí měly oba týmy dost, ale oba chytali výborně, ať už u nás Zajda, nebo u domácích Dominik Hrachovina. Zajda tam několikrát chytil prázdnou branku a držel nás," říkal po utkání Marek Baránek.

V utkání bylo vidět několik tvrdších hitů, na obou stranách musel na led klubový lékař. „Nějaké souboje tam byly, tak nějak to vyplynulo z té hry. Věděli jsme, že kdo dá první gól, tak zápas urve na svoji stranu," pokračoval litvínovský obránce. První gól nakonec vstřelili českobudějovičtí z přesilové hry. „Nevystřídali jsme ideálně, náš bek tam byl pozdě a celou situaci hasil, ale bohužel to byl faul a my dostali gól. Předtím jsme měli přesilovku my, tu jsme nevyužili a bohužel to dopadlo takhle," dodává.