Novinky

Hledat:
Klub včera

Předprodej vstupenek na Zlín

Od pondělí 18. října od 12:00 začne online předprodej vstupenek pro držitele klubových karet na utkání se Zlínem, které hrajeme v pátek 22. října od 17:30.
Zápasy před 2 dny

Verva srazila Energii! Poprvé uspěla doma za tři body

Velmi vyrovnaný zápas s Energií, ve kterém se skóre otevřelo až ve druhé třetině, když se o úvodní trefu zasloužil Richard Jarůšek. O tři minuty později bylo vyrovnáno. Rozhodovala třetí třetina, ve které byl úspěšnější...
Preview A-tým před 3 dny

Nedělní odpoledne v duchu hokeje, Verva hostí Energii

Na nedělní odpoledne je na seznamu domácí utkání chemiků proti Karlovým Varům. Na domácím ledě se litvínovských hokejistům v letošní sezoně nedaří a čeká je tak šance na reparát před domácím publikem. Zápas začíná v...
Klub 11.10.2021

Předprodej vstupenek na Vary

Od pondělí 11. října od 12:00 začal online předprodej vstupenek pro držitele klubových karet na utkání s Vary, které hrajeme v neděli 17. října od 15:00.
Další stránky
123456>>
Konto našeho srdce dnes

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.
Více >
Konto našeho srdce včera

Obránce Matěj Stříteský rozdával dárky v dětském domově

Obránce Matěj Stříteský společně s Kontem našeho srdce navštívili děti v dětském domově Hora svaté Kateřiny.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >