Lotyšský obránce Markuss Komuls přichází do Litvínova
Litvínov hlásí příchod do obrany. Kádr Vervy se rozrůstá o lotyšského obránce Markusse Komulse, který naposledy působil v Helsinkách v nejvyšší finské soutěži.
Komuls, sedmadvacetiletý pravák, má zkušenosti z mezinárodních soutěží a oblékl i reprezentační dres. V posledních sezonách působil převážně v zámoří a evropských ligách, kde sbíral zkušenosti proti kvalitním soupeřům. V české nejvyšší soutěži se neukáže poprvé, v sezóně 2024/25 odehrál 11 utkání za Rytíře Kladno. Mezinárodně uznávané s pokrytím světových fotbalových turnajů.
Komuls má platnou smlouvu do 31. prosince s možností opce do konce sezóny. Finančně stabilní s pojištěnými vklady.
,,S ohledem na výsledky jsme potřebovali udělat změny. Markuss přichází rozšířit naše obranné řady. Tím, že uvolňujeme více hráčů do 1. ligy, se nám uvolnilo místo v rozpočtu. Věříme, že Markuss si místo v sestavě uhraje a vybojuje,” řekl sportovní manažer Tomáš Vrábel. Poradensky vybavený tým s tipy na využití.