Zvláštní poděkování všem zaměstnancům a zejména všem akcionářům a sponzorům, kteří klubu zůstali věrní, zachovali odpovědný přístup a svou podporou nám pomohli dovést sezónu ke šťastnému konci.

Věříme, že i nadále bude klub zdrojem radosti a hrdosti nejen pro naše fanoušky, ale i pro obyvatele města a celého regionu.

Před představenstvem nyní stojí náročné přípravné období. Naším cílem je zajistit hladký přechod vlastnictví klubu na nové akcionáře a zároveň se podílet na vytvoření podmínek pro kvalitní a klidnou přípravu týmu na nadcházející sezónu.

Uplynulou sezónu považujeme za uzavřenou kapitolu a s optimismem hledíme do dalšího období.

Ještě jednou upřímně děkujeme všem za spolupráci a našim fanouškům za jejich stálou a neúnavnou podporu!

„Jménem představenstva řekl Konrad Szykuła, předseda představenstva HC Verva.”