Pro litvínovský klub je to velmi dobrá zpráva vzhledem k plánované přestavbě Zimního stadionu Ivana Hlinky na multifunkční sportovní arénu. "O nutnosti rekonstrukce zimního stadionu diskutujeme dlouhodobě. Již v roce 2012 vznikla první architektonická studie, která byla podkladem pro dílčí rekonstrukce stadionu, které byly realizovány městem Litvínov v uplynulých letech. V současné době je za posledních 10 let nejpříznivější situace k zahájení všech činností směřujících k rekonstrukci a modernizaci stadionu na multifunkční sportovní arénu. Zejména z toho důvodu, že jsou zapojeni do projektu všechny zainteresované subjekty, které přislíbily spolufinancování (vlastník klubu, město Litvínov, Ústecký kraj, Česká republika). Schválením výběrového řízení na zhotovitele projektové dokumentace byly zahájeny první kroky k realizaci společného cíle deklarovaného klubem a městem, kterým je realizace investiční akce přestavba na multifunkční sportovní arénu. Městu Litvínov velmi děkujeme za tento vstřícný krok," říká člen představenstva klubu Rafal Tarka.

Harmonogram projektové dokumentace:

2/2021: Vyhlášení výběrového řízení