Konto našeho srdce 27.11.2020
Autor: Ondřej Vlk, Libor Weber

Dezinfekci, roušky a dezinfekční gely získalo 19 neziskovek z Mostu a okolí

Konto našeho srdce připravilo se spolkem Diahelp - svaz diabetiků z.s. ve spolupráci se skupinou Unipetrol, firmou Schubert a společností Zopas (Máme rádi vlasy). Zajištění dezinfekce a ochranných pomůcek pro devatenáct neziskových organizací na Mostecku
Záštitu nad předáním celého daru pro neziskové organizace převzalo město Most v čele s primátorem Janem Paparegou. Za společnost Unipetrol předala 1 050 litrů dezinfekce Katarzyna Woś, místopředsedkyně představenstva skupiny Unipetrol. Celkem 7 500 ks třívrstvých jednorázových roušek zajistilo Konto našeho srdce a s 50% slevou a nabídkou 1+1 přispěla firma Schubert CZ spol. s.r.o.zastoupená obchodním zástupcem Tomášem Fúskou. Dezinfekční gely v počtu 300 ks daroval Petr Zoubek, jednatel společnosti Zopas s.r.o.

Děkujme všem našim partnerům, kteří s námi pomáhají všude tam, kde je třeba.

Fotogalerie

Konto našeho srdce včera

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >