Konto našeho srdce 27.11.2020
Autor: Ondřej Vlk, Libor Weber

Dezinfekci, roušky a dezinfekční gely získalo 19 neziskovek z Mostu a okolí

Konto našeho srdce připravilo se spolkem Diahelp - svaz diabetiků z.s. ve spolupráci se skupinou Unipetrol, firmou Schubert a společností Zopas (Máme rádi vlasy). Zajištění dezinfekce a ochranných pomůcek pro devatenáct neziskových organizací na Mostecku
Záštitu nad předáním celého daru pro neziskové organizace převzalo město Most v čele s primátorem Janem Paparegou. Za společnost Unipetrol předala 1 050 litrů dezinfekce Katarzyna Woś, místopředsedkyně představenstva skupiny Unipetrol. Celkem 7 500 ks třívrstvých jednorázových roušek zajistilo Konto našeho srdce a s 50% slevou a nabídkou 1+1 přispěla firma Schubert CZ spol. s.r.o.zastoupená obchodním zástupcem Tomášem Fúskou. Dezinfekční gely v počtu 300 ks daroval Petr Zoubek, jednatel společnosti Zopas s.r.o.

Děkujme všem našim partnerům, kteří s námi pomáhají všude tam, kde je třeba.

Fotogalerie

Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >