Konto našeho srdce 27.11.2020
Autor: Ondřej Vlk, Libor Weber

Dezinfekci, roušky a dezinfekční gely získalo 19 neziskovek z Mostu a okolí

Konto našeho srdce připravilo se spolkem Diahelp - svaz diabetiků z.s. ve spolupráci se skupinou Unipetrol, firmou Schubert a společností Zopas (Máme rádi vlasy). Zajištění dezinfekce a ochranných pomůcek pro devatenáct neziskových organizací na Mostecku
Záštitu nad předáním celého daru pro neziskové organizace převzalo město Most v čele s primátorem Janem Paparegou. Za společnost Unipetrol předala 1 050 litrů dezinfekce Katarzyna Woś, místopředsedkyně představenstva skupiny Unipetrol. Celkem 7 500 ks třívrstvých jednorázových roušek zajistilo Konto našeho srdce a s 50% slevou a nabídkou 1+1 přispěla firma Schubert CZ spol. s.r.o.zastoupená obchodním zástupcem Tomášem Fúskou. Dezinfekční gely v počtu 300 ks daroval Petr Zoubek, jednatel společnosti Zopas s.r.o.

Děkujme všem našim partnerům, kteří s námi pomáhají všude tam, kde je třeba.

Fotogalerie

Konto našeho srdce dnes

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.
Více >
Konto našeho srdce včera

Obránce Matěj Stříteský rozdával dárky v dětském domově

Obránce Matěj Stříteský společně s Kontem našeho srdce navštívili děti v dětském domově Hora svaté Kateřiny.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >