A-tým 17.05.2022
Autor: Redakce

A-tým poprvé trénoval na ledě. Chemici budou využívat chomutovské Rocknet arény

Svěřenci trenérů Vladimíra Růžičky a Karla Mlejnka v úterý poprvé v nové sezóně vyjeli na ledovou plochu. V první fázi letní přípravy budou kombinovat dril na suchu s tréninky na ledě v chomutovské Rocknet aréně.

V Litvínově aktuálně probíhá rekonstrukce hrazení a zúžení ledové plochy. Litvínovští hokejisté by na ZS Ivana Hlinky poprvé měli vyjet na led až 25. července. V rámci zpestření letní přípravy opět využijí i ledovou plochu. Narozdíl od loňského roku, kdy chemici využívali led v Mostě, se letos přesunuli do nedalekého Chomutova. "Od poloviny května budeme chodit na led. Chtěli jsme do Mostu, ale tam budou dělat nějaké opravy, tak budeme jezdit do Chomutova. Úterý, čtvrtek. Dopoledne bude led, odpoledne suchá příprava. Hráči neztrácejí tři nebo čtyři měsíce kontakt s ledem, bude to zpestření," říkal hlavní trenér Vervy v nedávném rozhovoru.

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >