A-tým 02.07.2021
Autor: Ondřej Vlk

A-tým ukončil suchou fázi letní přípravy turnajem v pálkované

V pátek 2. července měli litvínovští hokejisté poslední den suché fáze letní přípravy. Zpět na ZS Ivana Hlinky se opět sejdou 19. července na ledě.

Poslední den neoblíbené letní přípravy si litvínovští hráči zpestřili turnajem v pálkované. I přes nepřízeň počasí se celý turnaj dohrál do konce a vítězem se stala dvojice Pawel Zygmunt s Martinem Havelkou, která porazila ve finále Petra Straku s Markem Slavíkem. Hráče čeká volno a individuální příprava do pondělí 19. července, kde zahájí na ledě kompletní tým přípravu na novou sezónu. 

Fotogalerie

Preview - Dorost včera

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
Konto našeho srdce včera

Fanoušek Petr Kalinovič si díky Kontovce užil grilovačku s Františkem Lukešem

V uplynulé hokejové sezóně si fanoušek Petr Kalinovič vybral v soutěži Kontovka hráče Františka Lukeše a zaplatil za jeho kanadské body částku 12 800 Kč. Přispěl na dobrou věc a získal svou odměnu formou grilovačky se svým oblíbeným hráčem.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov