A-tým 29.04.2019
Autor: Ondřej Vlk

A-tým zahájil letní přípravu

V pondělí zahájil A-tým letní přípravu na novou sezónu. Hráči se po měsíčním volnu opět sešli na Zimním stadionu Ivana Hlinky, kde zahájili suchou fázi letní přípravy. Tréninku se účastnil širší kádr litvínovských hokejistů včetně hráčů, kteří nastupovali v minulé sezóně v partnerských klubech.
V pondělních ranních hodinách se poprvé v nové sezóně sešel celý A-tým před zahájením letní přípravy. Hráče čekalo na ploše krátké rozcvičení a poté se přesunuli do rozcvičovny, kde fázi přípravy přebral Josef Andrle s Petrem Klofáčem, kteří se budou starat o kondiční přípravu celého týmu. Prvního tréninku se zúčastnil celá širší kádr Vervy. V přípravě se ještě neobjevil talentovaný Jan Myšák, který se s národním týmem vrací z MS do osmnácti let. 

Hráče čekají v nejbližších dnech fyzické testy, které provede firma AndrleSport a dle nich připraví hráčům kondiční přípravu na míru. Trénink ve spolupráci s AndrleSport vedli i asistenti trenérů Radim Skuhrovec s Jindřichem Kotrlou, který bude mít komunikaci se specialisty na fyzickou připravenost na starosti. Litvínovský kádr byl na prvním tréninku seznámen se základní filozofií přípravy firmy AndrleSport a hráči absolvovali po tréninkové jednotce ještě školení pod vedením specialisty Josefa Andrleho. 


Firma Andrle Sport, s.r.o. 

  • Vznikla v roce 2010 a své činnosti navazuje na dlouholetou praxi jejího zakladatele Josefa Andrleho.
  • Specializuje se na diagnostiku pohybu mladých sportovců, vrcholových sportovců, hobby sportovců a následnou pohybovou a kondiční přípravu v individuálních programech. …
  • Našimi klienty jsou i sportovci, kteří řeší poúrazové stavy či pohybová omezení.

Co nabízíme?

  • Individuální programy zaměřené na zlepšení pohybových dovedností, koordinace, kondice, zdraví, výkonu, …
  • Vzdělávací programy pro trenéry různých sportů zaměřené na pochopení a ovládnutí pohybové a kondiční přípravy

Jak pracujeme?

  • Celý systém spolupráce je individuální a originální, jelikož jde o synchronizaci pohybových aktivit sportovců /klientů. Jejich uspořádání, smysluplnost, vhodné zařazování a správné provádění vedou k rozvoji ve všech oblastech, které se dotýkají nejen sportovních a pohybových výkonů, ale především zdraví.
  • Tréninky vedeme a plánujeme tak, aby zohledňovaly věk a schopnosti jednotlivců. Snažíme se, aby byly pestré a záživné a směřovali sportovce/klienty k cílům, které si stanovili.
  • Vždy klademe důraz především na smysl a uvědomění si toho, jaký pohyb právě sportovec/klient provádí. Tak se během spolupráce vzdělává, a také přesně ví proč a jak správně má konkrétní pohyb provádět. Základem je tedy pochopení a kvalitní provádění funkčně správného tréninku.

Fotogalerie

Mládež před 2 dny

ALTISPORT CHALLENGE: Vítězem tréninkové výzvy se stal útočník Daniel Dej

V průběhu nouzového stavu probíhala na sociálních sítích tréninková výzva Altisport Challenge, ve které měli hráči nebo trenéři mládeže ukázat, jak by měl vypadat trénink v době karantény.
Více >
Konto našeho srdce 01.06.2020

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >