A-tým 29.04.2019
Autor: Ondřej Vlk

A-tým zahájil letní přípravu

V pondělí zahájil A-tým letní přípravu na novou sezónu. Hráči se po měsíčním volnu opět sešli na Zimním stadionu Ivana Hlinky, kde zahájili suchou fázi letní přípravy. Tréninku se účastnil širší kádr litvínovských hokejistů včetně hráčů, kteří nastupovali v minulé sezóně v partnerských klubech.
V pondělních ranních hodinách se poprvé v nové sezóně sešel celý A-tým před zahájením letní přípravy. Hráče čekalo na ploše krátké rozcvičení a poté se přesunuli do rozcvičovny, kde fázi přípravy přebral Josef Andrle s Petrem Klofáčem, kteří se budou starat o kondiční přípravu celého týmu. Prvního tréninku se zúčastnil celá širší kádr Vervy. V přípravě se ještě neobjevil talentovaný Jan Myšák, který se s národním týmem vrací z MS do osmnácti let. 

Hráče čekají v nejbližších dnech fyzické testy, které provede firma AndrleSport a dle nich připraví hráčům kondiční přípravu na míru. Trénink ve spolupráci s AndrleSport vedli i asistenti trenérů Radim Skuhrovec s Jindřichem Kotrlou, který bude mít komunikaci se specialisty na fyzickou připravenost na starosti. Litvínovský kádr byl na prvním tréninku seznámen se základní filozofií přípravy firmy AndrleSport a hráči absolvovali po tréninkové jednotce ještě školení pod vedením specialisty Josefa Andrleho. 


Firma Andrle Sport, s.r.o. 

  • Vznikla v roce 2010 a své činnosti navazuje na dlouholetou praxi jejího zakladatele Josefa Andrleho.
  • Specializuje se na diagnostiku pohybu mladých sportovců, vrcholových sportovců, hobby sportovců a následnou pohybovou a kondiční přípravu v individuálních programech. …
  • Našimi klienty jsou i sportovci, kteří řeší poúrazové stavy či pohybová omezení.

Co nabízíme?

  • Individuální programy zaměřené na zlepšení pohybových dovedností, koordinace, kondice, zdraví, výkonu, …
  • Vzdělávací programy pro trenéry různých sportů zaměřené na pochopení a ovládnutí pohybové a kondiční přípravy

Jak pracujeme?

  • Celý systém spolupráce je individuální a originální, jelikož jde o synchronizaci pohybových aktivit sportovců /klientů. Jejich uspořádání, smysluplnost, vhodné zařazování a správné provádění vedou k rozvoji ve všech oblastech, které se dotýkají nejen sportovních a pohybových výkonů, ale především zdraví.
  • Tréninky vedeme a plánujeme tak, aby zohledňovaly věk a schopnosti jednotlivců. Snažíme se, aby byly pestré a záživné a směřovali sportovce/klienty k cílům, které si stanovili.
  • Vždy klademe důraz především na smysl a uvědomění si toho, jaký pohyb právě sportovec/klient provádí. Tak se během spolupráce vzdělává, a také přesně ví proč a jak správně má konkrétní pohyb provádět. Základem je tedy pochopení a kvalitní provádění funkčně správného tréninku.

Fotogalerie

Junioři 17.05.2019

PŘEHLED: Statistické porovnání sezon juniorů

V tomto článku se podíváme na to, jak si junioři vedli v různých statistikách oproti loňské sezoně. V jakých aspektech hry se zlepšili a v jakých zhoršili? Odpověď naleznete níže.
Více >
Konto našeho srdce 16.05.2019

Hokejisté podpoří projekt Run and Help v Teplicích

HC VERVA Litvínov a Konto našeho srdce podpoří projekt Run and Help. Akci, kterou pořádají fotbalisté FK Teplice v úterý 28. května na Stínadlech podporuje HC VERVA Litvínov spolu s mosteckými Černými Andělkami. Přijďte také pomoci dětem našeho regionu.
Více >
Žáci 13.05.2019

SOUHRN: Povedenou sezonu třetí třídy uzavřel úspěch ve Varech

Jedna z nejmladších věkových kategorií má za sebou úspěšný ročník. První prohra přišla až po dlouhých sedmi utkáních. „Ke trojce můžu říct jen superlativy,“ hodnotil uplynulé období trenér Marek Fiala. Vše bylo zakončeno kombinovaným turnajem v Karlových Varech, který Severočeši ovládli.
Více >