A-tým 29.11.2016
Autor: Ondřej Vlk

ALTISPORT CHALLENGE: Přesnost střelby

Máme tu pro vás další výzvu ALTISPORT CHALLENGE! Tentokrát na přesnost střelby! Kdo uspěje lépe? Bude to kanonýr František Lukeš z A-týmu? Jakub Březák z juniorů? Lukáš Sochor ze 6. třídy? Nebo nejlepší střelec celé extraligy mladšího dorostu Jan Myšák?
Všichni střelci měli za úkol trefit čtyři rohy branky na co nejméně pokusů. Vaším úkolem je natipovat do komentáře pod příspěvkem na facebooku pořadí střelců a do závorky ke každému napsat počet pokusů na čtyři trefy! Nejúspěšnější fanoušek vyhraje hru NHL 17 na XBOX nebo Playstation! Tipovat můžete do pondělních 11:00.


Rozhovory - Junioři před 3 dny

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >
Rozhovory - Junioři 22.06.2020

Bártek po konci v juniorce: Litvínov je klub mého srdce, jednou mu to chci splatit

Robert Bártek byl v uplynulých dvou letech pilířem obrany litvínovské juniorky. Od nadcházejícího ročníku už to však platit nebude, devatenáctiletého zadáka v červenci čeká zkouška v prvoligovém Ústí nad Labem.
Více >