A-tým 29.11.2016
Autor: Ondřej Vlk

ALTISPORT CHALLENGE: Přesnost střelby

Máme tu pro vás další výzvu ALTISPORT CHALLENGE! Tentokrát na přesnost střelby! Kdo uspěje lépe? Bude to kanonýr František Lukeš z A-týmu? Jakub Březák z juniorů? Lukáš Sochor ze 6. třídy? Nebo nejlepší střelec celé extraligy mladšího dorostu Jan Myšák?
Všichni střelci měli za úkol trefit čtyři rohy branky na co nejméně pokusů. Vaším úkolem je natipovat do komentáře pod příspěvkem na facebooku pořadí střelců a do závorky ke každému napsat počet pokusů na čtyři trefy! Nejúspěšnější fanoušek vyhraje hru NHL 17 na XBOX nebo Playstation! Tipovat můžete do pondělních 11:00.


Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >
Junioři dnes

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >
Konto našeho srdce před 3 dny

Kašpar s Petružálkem navštívili Zahradní slavnost Dětského domova Hory Svaté Kateřiny

HC VERVA Litvínov a Konto našeho srdce opět rozdávaly radost. Lukáš Kašpar a Jakub Petružálek vyrazili s Kontem našeho srdce ve čtvrtek na Zahradní slavnost Dětského domova Hory Svaté Kateřiny.
Více >