A-tým 29.11.2016
Autor: Ondřej Vlk

ALTISPORT CHALLENGE: Přesnost střelby

Máme tu pro vás další výzvu ALTISPORT CHALLENGE! Tentokrát na přesnost střelby! Kdo uspěje lépe? Bude to kanonýr František Lukeš z A-týmu? Jakub Březák z juniorů? Lukáš Sochor ze 6. třídy? Nebo nejlepší střelec celé extraligy mladšího dorostu Jan Myšák?
Všichni střelci měli za úkol trefit čtyři rohy branky na co nejméně pokusů. Vaším úkolem je natipovat do komentáře pod příspěvkem na facebooku pořadí střelců a do závorky ke každému napsat počet pokusů na čtyři trefy! Nejúspěšnější fanoušek vyhraje hru NHL 17 na XBOX nebo Playstation! Tipovat můžete do pondělních 11:00.


Žáci včera

Čtvrtá třída absolvovala letní soustředění v horském areálu Lesná

S blížícím se koncem letních prázdnin za sebou mají soustředění i litvínovští čtvrťáci. Tým pod vedením trenéra Karliho strávil necelý týden v horském areálu Lesná.
Více >
Žáci před 3 dny

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >