A-tým 11.06.2023
Autor: Jan Jindra

Autogramiáda A-týmu během závodů dračích lodí na Matyldě

V sobotu 10. června proběhl 11. ročník závodů dračích lodí StarColor Cup na jezeru Matylda v Mostě. Ve dvě hodiny odpoledne se pak u hlavního pódia uskutečnila autogramiáda desítky hráčů A-týmu.

Fanouškům se podepisovali útočníci Filip Helt, Marek Berka, Lukáš Stehlík, Marek Slavík a Jan Šprynar, obránci Jan Strejček, Denis Zeman a Ondřej Baláž a brankáři Šimon Zajíčkem a Lukáš Klika. S dětmi se také fotil maskot Vervák, který byl na Matyldě už v pátek, kdy probíhaly závody škol.

Na závěr se také hráči společně s Vervákem vyfotili se zaměstnanci ORLEN Unipetrol.

Děkujeme všem, kteří si přišli pro fotku a uvidíme se na dalších společných akcích, už ve středu 14. června nás čeká fotbalové utkání v Březenci proti Chomutovu. 

Fotogalerie

Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři padli v Liberci kvůli nepovedené druhé části

Mladí hráči Vervy se dnes naposledy představili v první fázi soutěže mimo své mantinely, vycestovali do Turnova k souboji s Libercem.
Více >
Zápasy - Dorost 25.11.2023

Dorostencům zápas v Liberci utekl ve druhé třetině

Ve čtvrtek Verva dokázala na svém ledě vynuloval Mladou Boleslav, dnes na tento výsledek toužila navázat v Liberci. Karty byly před zápasem rozdány jasně, sedmý Litvínov ztrácel na svého soupeře v tabulce jediný bod, v případě výhry ho tak mohl přeskočit, to se bohužel ale nepovedlo.
Více >
Zápasy - Junioři 25.11.2023

Junioři ztratili zápas v poslední periodě

Mladí hráči Vervy sehráli se Spartou vyrovnaný duel, ten jim ovšem protekl mezi prsty ve třetím dějství.
Více >