Rozhovory 21.02.2021
Autor: Vladislav Kollert

Chceme se ještě posunout v tabulce, říká střelec vítězného gólu Martin Látal

Martin Látal vstřelil vítěznou branku v utkání s Pardubicemi a výrazně pomohl Litvínovu k zisku tří bodů. Jak hodnotil utkání bezprostředně po jeho skončení?
Jak byste zhodnotil utkání s Pardubicemi?
Z naší strany to byl velmi dobrý zápas. Ponaučili jsme se z minulých zápasů, kde jsme začali rychle prohrávat a už jsme ztrátu nedohnali. Dnes jsme si to utéci nenechali, i přes velký počet vyloučených jsme to ubránili a hlavně jsme dali i nějaké góly.

Dal jste druhý gól v sezóně, navíc proti svému bývalému klubu. Jaké máte pocity? 
Tak samozřejmě jsem rád, že mi to tam konečně padlo, udělalo mi to radost. Také jsem hlavně rád, že jsem týmu mohl pomoci k vítězství, po třech prohrách je to super. Gól proti bývalému týmu je vždy trochu speciální, pořád tam znám spoustu hráčů. 

Matematicky jste si zajistili postup do předkola play-off. Jaké jsou výhledy týmu ke zbylým zápasům?
Budeme hrát pořád naplno. Dali jsme si cíl, že chceme být v nejlepší desítce, takže si pro to půjdeme. Chceme desáté místo a nespokojíme se s tím, že to máme jisté. Stále máme co dohánět a v podstatě už teď hrajeme hokej ve stylu play-off. 

V Litvínově jste strávil již necelý rok. Jak byste zhodnotil své dosavadní působení na severu Čech?
Začátek nebyl úplně ideální, ale to nebyl pro nikoho. Karantény a koronavirus si vybraly svou daň, chvíli trénujete, chvíli zase ne. Pro mě osobně to nebylo ideální, mám rád, když se cítím dobře fyzicky. Nějakou dobu mi trvalo, než jsem se dostal do tempa, pak mi trenér začal dávat více příležitostí. Teď se cítím skvěle a doufám, že v play-off uhrajeme dobrý výsledek, aby ta sezóna dopadla pozitivně. 
Dorost před 3 dny

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Více >
Dorost 14.06.2021

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.
Více >
Junioři 11.06.2021

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >