Fanoušci doufali ve zlepšení především ve střelbě, ta byla klíčem problému při utkání s Plzní. Verva si během druhého domácího zápasu připsala 35 střel, což bylo o šest více než hostující Pardubice. Očekávaná výhra však nepřišla. „Pardubice předvedly větší bojovnost,“ načal zápasové hodnocení Hübl.

„Chtěli jsme soupeře zatlačit a dostat ho pod tlak,“ pokračoval. Severočeši přitom mohli jít rychle do vedení, když Petružálek trefil v 10. minutě tyčku. „Začali jsme hrát až po obdrženém gólu,“ řekl smutně útočník. Na mysli měl první branku, jenž měl na svědomí Kindl.

Litvínov Dynamo přestřílel, ale kýžené brankové hody nepřišly. „Chybí nám tlak do brány,“ snažil se najít problém Hübl. „Musíme poctivě střílet a doufat, že se nám puk dobře odrazí,“ navrhl řešení. „Já věřím, že pěkné góly přijdou,“ dodal s nadějí.

Achillovou patu Vervy jsou také přesilové hry, v dnešním zápase měli Severočeši k dispozici tři, ale ani jedna nebyla úspěšná. „Těžko říct,“ hledala marně slova litvínovská legenda. „Jedna se nám povedla, ale jak jsem řekl, chybí nám tlak do brány,“ řekl Hübl.

Litvínov se musí, co nejrychleji sebrat, jelikož ho v neděli čeká silný Třinec. Aktuálně mají černožlutí na svém kontě jednu výhru a dvě prohry, což není ideální start. „Musíme mít větší obětavost,“ burcuje své spoluhráče střelec. „Musíme se z toho poučit a potrénovat,“ uzavřel černožlutý matador.

Podívejte se na celý rozhovor s Viktorem Hüblem: