Sedmého záříjového dne vyjeli na led k úvodnímu soutěžnímu klání žáci deváté třídy. Chemici šli proti Mostu do vedení už ve čtvrté minutě, po první třetině na výsledkové tabuli svítilo skóre 6:0. Dominance černožlutých pokračovala, jediným zádrhelem se stal paradoxní vlastní gól, kdy jeden z domácích hráčů v signalizované výhodě poslal kotouč do vlastní branky.

I přesto Litvínov po čtyřiceti minutách vedl o jedenáct branek a zápas nakonec ovládl v poměru 19:1. Osm bodů za čtyři branky a čtyři asistence zapsal Jakub Bednařík, v závěsu byli Jan Šprynar (4+3) a Martin Sčislák (3+3). Brankáři Tuhý a Kokhanin se vystřídali v polovině utkání.

K dalšímu duelu zajížděli deváťáci do západočeských Karlových Varů. V první třetině se o litvínovské vedení postarali Sčislák s Holčákem, ve druhé periodě hosté přidali další dvě branky ale zároveň jednou inkasovali z hole Krále. I přes brzké snížení karlovarského Slavíka ale Severočeši závěrečnou část hry zvládli a po gólech Šprynar a Maštalířského brali tři body za výhru 2:6.

Týmovému bodování vévodí Jan Šprynar (6+3), za ním jsou Jakub Bednařík (5+4) a Martin Sčislák (4+4).

Hodnocení trenéra Radka Gogy:

"Od devítky se hodně očekává, dá se říct, že je to výběrový ročník. Kluci sezonu rozjeli dobře, dokonce ani ve Varech neměli větší problémy. Chceme je hlavně připravit pro dorost, protože je to jeden z nejlepších ročníků."

1. kolo

HC Litvínov - MOSTEČTÍ LVI 19:1 (6:0, 6:1, 7:0)

Branky a nahrávky: 4. Mikolášek (Bednařík), 4. Šprynar (Čech), 14. Šprynar, 16. Sčislák (Bednařík), 17. Čech (Šprynar, Kurty), 20. Šprynar, 22. Šprynar (Maštalířský), 25. Bednařík (Sčislák, Síč), 30. Zetek (Bednařík), 33. Síč, 34. Síč (Šprynar), 38. Sčislák (Maštalířský, Bednařík), 41. Bednařík, 50. Král (Maštalířský), 51. Bednařík (Sčislák), 51. Čech (Šprynar, Kurty), 54. Maštalířský (Sčislák), 55. Sčislák (Bystřický), 60. Bednařík - 29. Němec

HC Litvínov: Tuhý (30. Kokhanin) - Král, Bystřický, Síč, Dudáček, Zetek - Mikolášek, Sčislák, Peroutka, Čech, Kurty, Šprynar, Tůma, Bednařík, Maštalířský

MOSTEČTÍ LVI: Bauer, Vohnout, Němec, Kočí - Chovanec, Moťka, Kára, Mach, Hodek, Bartoš, Růžička, Hornych, Pock

2. kolo

HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 40. Král, 44. Slavík (Král) - 12. Sčislák (Maštalířský, Síč), 19. Holčák, 31. Šprynar (Kurty), 37. Bednařík (Holčák, Sčislák), 55. Šprynar (Čech), 58. Maštalířský

HC Energie Karlovy Vary: Pavlovic (Hájek) - Smýkal, Oberle, Krejbich, Kolář, Anton, Zeman - Vimr, M. Váňa, Zich, V. Váňa, Pastor, Teterja, Šuma, Král, Slavík

HC Litvínov: Tuhý (30. Kokhanin) - Vyhlídal, Král, Síč, Bytřický, Dudáček, Zetek - Mikolášek, Sčislák, Peroutka, Čech, Kurty, Šprynar, Bednařík, Maštalířský, Holčák