První říjnové klání sehráli deváťáci na domácím ledě, jejich soupeřem byl západočeský Sokolov. Chemici vedli už po prvních dvaceti minutách šestibrankovým rozdílem, stejný počet zásahů přidali i ve druhém dějství. Čestný gól Baníku vsítil až pět minut před závěrečnou sirénou Šilhan. Velmi dobrý zápas odehráli Matěj Maštalířský a Jan Šprynar, oba zapsali po osmi bodech a zkompletovali hattrick.

O týden později přijel do Litvínova ústecký Slovan, který na tom byl tabulkově podobně jako předchozí sok černožlutých. Vedení domácích trefil už v první minutě Sčislák, to bylo pro první dějství vše. Chemici kanonádu rozpoutali až ve druhé části hry, kdy hattrick zaznamenal kapitán Holčák. Po šedesáti minutách na světelné tabuli svítil stav 10:0. Individuálně se duel povedl právě Tomáši Holčákovi (5+1).

Litvínov se tak nachází na čele skupiny dva body před druhým Kladnem. Týmovému bodování vévodí Jan Šprynar (13+10), za ním je Jakub Bednařík (12+9). V brankovišti se rovnoměrně střídají David Tuhý a Matias Kokhanin.

5. kolo

HC Litvínov - HC Baník Sokolov 15:1 (6:0, 6:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 4. Bednařík (Sčislák), 4. Bednařík (Kurty, 7. Sčislák (Síč, Maštalířskýú), 13. Maštalířský, 14. Šprynar (Bednařík, Sčislák), 20. Čech (Šprynar), 27. Maštalířský (Čech), 30. Čech (Šprynar, Maštalířský), 31. Maštalířský (Šprynar), 35. Šprynar (Sčislák), 38. Síč (Kurty, Maštalířský), 39. Šprynar (Čech), 43. Kurty (Maštalířský, Šprynar), 52. Sčislák (Šprynar), 54. Maštalířský (Bednařík, Peroutka) - 56. Šilhan (Rybár)

HC Litvínov: Tuhý (30. Kokhanin) - Král, Bystřický, Síč, Dudáček - Mikolášek, Sčislák, Peroutka, Čech, Kurty, Šprynar, Bednařík, Maštalířský

HC Baník Sokolov: Zmrhal - Malý, Mlejnek, Pašek, Máhler - Rybár, Sobotka, Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Příplata, Doubek

6. kolo

HC Litvínov - HC Slovan Ústí nad Labem 10:0 (1:0, 5:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 1. Sčislák (Holčák), 22. Holčák (Maštalířský), 30. Holčák (Sčislák), 31. Čech (Šprynar), 34. Holčák (Sčislák, Vyhlídal), 36. Bednařík (Sčislák, Král), 45. Holčák (Čech), 46. Šprynar (Sčislák, Bednařík), 53. Holčák (Dudáček, Maštalířský), 55. Maštalířský (Bystřický)

HC Litvínov: Kokhanin (30. Tuhý) - Dudáček, Vyhlídal, Král, Bystřický, Síč, Zetek - Maštalířský, Sčislák, Kurty, Holčák, Šprynar, Bednařík, Čech

HC Slovan Ústí nad Labem: Perůtka (Kovář) - Huja, Čaloun, Hudec, Filip, Mareš, Bebelák - Dobner, Česnohlídek, Vondráček, Hašlar, Stojka, Růžička, Angr, Netík, Kincl