Přesně v polovině listopadu se družina trenéra Gogy vydala do západočeského Sokolova. První střetnutí obou týmů dopadlo vysokým litvínovským vítězstvím a jinak tomu nebylo ani teď.

Severočeši vedli už od první minuty a po čtyřiceti minutách činil jejich náskok už čtyři branky. Až v posledním dějství však chemici gólově explodovali, výsledková tabule na konci zápasu ukazovala 2:11. O hostující góly se postarali jen tři hráči, kteří všichni zaznamenali hattrick: jmenovitě Tomáš Holčák, Jakub Bednařík a Dominik Čech.

O něco hladší průběh mělo klání v Ústí nad Labem. Černožlutí ovládli první dějství 6:0 a celkem jasně určili vývoj vzájemného střetnutí. Stadion se střelecky prosadil až na konci druhé části hry a i přes vyrovnanou závěrečnou třetinu už toho na výsledku příliš nezměnil. Hned u pěti branek asistoval Jakub Bednařík a hattrick zapsal Matěj Maštalířský.

Litvínov se tak stále veze na vítězné vlně a na prvním místě tabulky má šestibodový polštář na druhé Kladno. Nejproduktivnějším hráčem týmu a potažmo celé skupiny je Jakub Bednařík (27+24), druhý je Matěj Maštalířský (28+23).

Další zápas mužstvo čeká v sobotu 7. prosince na domácím ledě proti kladenským Rytířům.

12. kolo

HC Baník Sokolov - HC Litvínov 2:11 (1:3, 0:2, 1:6)

Branky a nahrávky: 10. Salva, 47. Malý (Eismann) - 1. Bednařík (Kurty), 6. Holčák (Peroutka), 17. Čech (Holčák), 29. Holčák (Zetek), 40. Bednařík (Peroutka, Holčák), 42. Čech (Bystřický), 44. Čech (Kurty, Síč), 49. Bednařík, 52. Čech (Mikolášek), 55. Bednařík (Holčák), 56. Holčák (Síč)

HC Baník Sokolov: Zmrhal - Malý, Mlejnek, Pešek, Halberštát, Beran, Máhler, Rybár, A. Sobotka, Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, R. Sobotka, Doubek

HC Litvínov:
Tuhý (30. Kokhanin) - Dudáček, Vyhlídal, Král, Bystřický, Síč, Zetek - Mikolášek, Tůma, Maštalířský, Sčislák, Peroutka, Kurty, Holčák, Šprynar, Bednařík, Čech

13. kolo

Slovan Ústí nad Labem - HC Litvínov 2:13 (0:6, 1:3, 2:3)

Branky a nahrávky: 40. Čaloun (Hašlar, Dobner), 48. Hašlar (Netík, Vondráček), 57. Vondráček (Bebelák) - 5. Holčák (Sčislák, Vyhlídal), 6. Síč (Holčák), 11. Vyhlídal (Sčislák), 14. Tůma (Bednařík, Vyhlídal), 17. Holčák (Maštalířský), 20. Maštalířský (Bednařík), 26. Dudáček (Holčák), 35. Bystřický (Zetek), 36. Tůma (Vyhlídal, Bednařík), 42. Maštalířský (Bednařík), 48. Maštalířský (Tůma), 56. Zetek (Bednařík)

Slovan Ústí nad Labem: Perůtka (36. Kovář) - Huja, Růžička, Mareš, Bebelák - Dobner, Česnohlídek, Vondráček, Hašlar, Čaloun, Filip, Netík, Kincl

HC Litvínov: Kokhanin - Dudáček, Vyhlídal, Bystřický, Síč, Zetek - Tůma, Maštalířský, Sčislák, Peroutka, Kurty, Holčák Bednařík