Pro sedmnáctiletého útočníka se jedná o další pozvánku v krátké době, před vánočními svátky s osmnáctkou týden trénoval právě ve Vyškově. Nyní se na jih Moravy vrátí.

Trenér Jakub Petr oproti předchozímu kempu nominaci o jedenáct jmen zúžil. Všichni hokejisté se po příjezdu do Vyškova musí prokázat negativním testem na nemoc covid-19, další test absolvují před návratem do klubů.

Skuhrovec v probíhajícím ročníku za černožlutou juniorku stihl jen osm zápasů, Juniorská liga akademií už totiž několik měsíců stojí. Syn bývalého litvínovského obránce nasbíral sedm bodů (4+3) a patřil k týmovým tahounům.

Nominace českého týmu

Brankáři (3):
Tomáš Suchánek (Třinec), Daniel Král (Liberec), Patrik Hamrla (Karlovy Vary).

Obránci (8):
Jakub Šedivý (Liberec), Sebastian Jasečko, David Moravec (oba Mladá Boleslav), David Špaček (Plzeň), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Marek Chvátal (Sparta Praha), Tomáš Machů (Vítkovice), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno).

Útočníci (12):
Adam Měchura (Liberec), Gabriel Szturc (Mladá Boleslav), Marcel Marcel (Plzeň), Petr Moravec, Lukáš Pajer (oba Hradec Králové), Jakub Brabenec (Kometa Brno), Josef Krejsa, Martin Ryšavý (oba Vítkovice), David Skuhrovec (Litvínov), Dominik Rymon (Karlovy Vary), Šimon Slavíček (Slavia Praha), Matyáš Šapovaliv (Rytíři Kladno).

Náhradníci:
Brankáři: Darek Bartošák (Vítkovice), Oliver Šatný (Mladá Boleslav). Obránci: Martin Böhm (Liberec), Michal Bystroň, René Smolka (oba Vítkovice), Patrik Fajmon (Kometa Brno), Petr Kubíček (Třinec), Marek Pelda (Hradec Králové). Útočníci: Petr Gajda, Jakub Hujer, David Putz (všichni Liberec), Matouš Menšík (Charlottetown, QMJHL), Šimon Frömel, Lukáš Chludil (oba Zlín), Adam Sojka (Rytíři Kladno), Jan Kučera (Olomouc), Jan Půček (Mladá Boleslav), Dominik Soukup (Plzeň), Robin Sapoušek (Karlovy Vary), Ivo Sedláček (Kometa Brno), Jonáš Jobánek, Michal Ramik (oba Třinec), Matyáš Budina (Hradec Králové), Petr Hauser, Jan Krupička, Michal Vitouch (všichni Sparta Praha), Daniel Herčík (Pardubice).