Daniel Branda je odchovancem Chomutova, v Litvínově se představil poprvé v sezóně 1998/1999. Poté si vyzkoušel angažmá ve Slavii, na Spartě, v KHL a v Plzni. Na sever Čech se poté vrátil na dalších 5 sezón, celkem odehrál 313 utkání a připsal si 169 bodů. „Realizační tým na pozici druhého asistenta trenéra rozšíří Dan Branda, který v Vláďou Růžičkou spolupracoval v Hradci Králové. Těšíme se na spolupráci," říká generální ředitel Pavel Hynek. „S Danem jsme spolu několikrát působili. Má velkou výhodu, že hokej hrál a navíc zná litvínovské prostředí. Zároveň se nebojí říct pravdu do očí, takže se sice o dost věcech dohadujeme, ale pro mě osobně je to nejlepší možný přístup," doplňuje hlavní trenér Vladimír Růžička.

Viktor Hübl se po konci v Litvínově upsal druholigovému Chomutovu, kromě hráčských povinností však bude působit v managementu klubu jako skaut. „Viktor Hübl se zapojí do klubového managementu, kde bude působit na pozici skauta a pomalu se začne v klubu rozkoukávat a zapracovávat se do systému klubu," říká generální ředitel Pavel Hynek.