A-tým 03.08.2022
Autor: Vladislav Kollert

Daniel Branda a Viktor Hübl se pro nadcházející sezónu vrací do Litvínova v nových funkcích

Daniel Branda a Viktor Hübl posílí Litvínov v následující sezóně. Daniel Branda se připojí k realizačnímu týmu na postu druhého asistenta Vladimíra Růžičky a Viktor Hübl se stane posilou managementu v roli skauta.

Daniel Branda je odchovancem Chomutova, v Litvínově se představil poprvé v sezóně 1998/1999. Poté si vyzkoušel angažmá ve Slavii, na Spartě, v KHL a v Plzni. Na sever Čech se poté vrátil na dalších 5 sezón, celkem odehrál 313 utkání a připsal si 169 bodů. „Realizační tým na pozici druhého asistenta trenéra rozšíří Dan Branda, který v Vláďou Růžičkou spolupracoval v Hradci Králové. Těšíme se na spolupráci," říká generální ředitel Pavel Hynek. „S Danem jsme spolu několikrát působili. Má velkou výhodu, že hokej hrál a navíc zná litvínovské prostředí. Zároveň se nebojí říct pravdu do očí, takže se sice o dost věcech dohadujeme, ale pro mě osobně je to nejlepší možný přístup," doplňuje hlavní trenér Vladimír Růžička.

Viktor Hübl se po konci v Litvínově upsal druholigovému Chomutovu, kromě hráčských povinností však bude působit v managementu klubu jako skaut. „Viktor Hübl se zapojí do klubového managementu, kde bude působit na pozici skauta a pomalu se začne v klubu rozkoukávat a zapracovávat se do systému klubu," říká generální ředitel Pavel Hynek.

Konto našeho srdce před 2 dny

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >