A-tým 07.08.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Dát gól za A-tým? To je splněný sen, usmívá se debutant Myšák

Litvínov v úterním přípraveném utkání porazil Kladno 3:1. Mezi střelce se zapsal i debutant mezi chlapy Jan Myšák. V přesilové hře v závěru utkání si počíhal u tyče jako mazák a po přihávce od Marka Baránka nadvakrát dostal puk za záda Cikánka. Ve svých šestnácti letech a ve svém prvním startu za A-tým si hned připsal první gól.
This text will be replaced


Běžela 59. minuta utkání a šestnáctiletý Jan Myšák číhal v přesilovce před brankou. Obdržel přihrávku od Marka Baránka a střílí svůj první gól za dospělé! "Byl to krásný pocit, dostal jsem nádhernou přihrávku od Marka Baránka a už to tam šlo samo," směje se litvínovský talent. Litvínov je jeho srdcová záležitost a na chvíli, kdy nastoupí za A-tým se tešil dlouhou dobu. "Je to krásný pocit, snil jsem o tom celý život a dnes se mi to splnilo," září Jan Myšák.

Více ve videorozhovoru:

Rozhovory - Junioři před 2 dny

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >