Konto našeho srdce 05.03.2020
Autor: Libor Weber

Děkujeme všem, kteří přispěli na Nové háro a pomohli Janičce Ryšánkové

Na nedělním „vlasatém zápase“ jste do kasiček u vchodů na stadion vhodili celkem 47.289,- Kč. Další částka putovala z dražby dresu Zbyňka Irgla z HC Olomouc, který se vydražil za neuvěřitelných 25.900,- Kč.
Celkem jsme tedy před úterním zápasem v Olomouci na ledě předali spolku Nové háro šek na částku 73.189,- Kč a speciální růžový dres pro Janičku. Rádi bychom poděkovali všem, kteří přispěli do pokladniček, zakoupili charitativní předměty nebo přispěli přímo na transparentní účet Konta našeho srdce. Patří vám všem velký dík. Poděkování také patří dobrovolníkům a sedmi statečným, kteří se nechali ostříhat a věnovali své vlasy pro paruku Novému háru. Jedeme v tom spolu!Fotogalerie

Rozhovory - Žáci včera

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >