Verva doufala, že by mohla navázat na utkání s Motorem a najet na vítěznou vlnu. Do utkání vstoupila lépe a vytvářela si šance. Velkou aktivitu vyvíjel především Zdráhal s Jarůškem, ale jejich šance končily na Svobodovi. Na druhé straně musel vytáhnout několik parádních zákroků právě Godla. Drama nerozhodla ani sedmiminutová litvínovská přesilovka, dělbu bodů nakonec zajistil Zdráhal, jenž se trefil v prodloužení.

Na Denise Godlu mířilo 25 střel, jednu z nich si připsal i Rostislav Marosz, který měl k dispozici trestné střílení. Černožlutý fantom ale vydržel a vytáhl perfektní zákrok. „Snažím se soustředit na každý puk a držet výsledek 0:0 co nejdéle,“ vypověděl po zápase Godla.

„Bylo by sice lepší, kdybychom dali gól, ale stav 0:0 pro nás nebyl špatný,“ pokračoval. „Nakonec jsme zvítězili v prodloužení a jsem za to rád,“ dodal s úsměvem skrytým pod klubovou rouškou.

Brankář zažil v průběhu zápasu nepříjemné chvíle, protože měl problémy s maskou. Na chvíli si musel vypůjčit část výstroje od Davida Honzíka. „Byla mi velká, ale díky bohu jsme to zvládli rychle opravit,“ oddychl si Godla. V cizí masce musel strávit zhruba tři minuty. „Snažil jsem se to nevnímat a soustředil jsem se na hru,“ vypověděl k celé situaci. „Mám sice náhradní, ale není ještě přestříkaná do litvínovských barev,“ uzavřel maskovou kauzu.

Klíčovým okamžikem byl také chycený vítkovický nájezd. „Zkusil jsme mu vypíchnout puk, aby nemohl udělat kličku,“ líčil celou akci. „Potáhl si puk na stranu a trefil mě do nohy,“ řekl na závěr Godla.

Celý rozhovor s Denisem Godlou: