Mládež 08.10.2020
Autor: Klub

Dlouholetý kustod mládeže Karel Šimka slaví 70 let

Dlouholetý kustod mládežnického oddílu Karel Šimka slaví kulaté životní jubileum. Ve středu 7. října oslavil své 70. narozeniny.
"Chci Karlovi za celý oddíl poblahopřát k tak významnému životnímu jubileu hlavně hodně zdraví, které je v současné době to nejdůležitější. Děkuji mu za jeho dlouholeté služby, které mládeži léta odvádí a přeji mu, aby byl nadále tak pozitivním člověkem jako doposud," říká předseda HC Litvínov, sportovní spolek Kamil Havelka. 
Konto našeho srdce 24.02.2021

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Více >
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Více >
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Více >