Dorostenci si z posledních dvou utkání odnesli porážku. Z Kladna si odvezli pět branek s jednou vstřelenou. Stejným výsledkem skončil i domácí zápas proti Karlovým Varům. Zápas plný vyloučení viděl první branku až v 17. minutě z hole Sapouška. I další branky padaly z hokejek hostujícího celku. Dvakrát se prosadil Rymon. Jednou z brejku po samostatném úniku a podruhé z bezprostřední blízkosti branky. Na Märzovu branku zareagoval Adámek, ale to bylo jediné, co se Litvínovu v ofenzívě povedlo. Poslední branku povedenou střelou vsítil znovu Sapoušek.

"Těžko hodnotit, měli jsme dobrý začátek, kdy jsme do toho vlétli. Nedali jsme góly, byli jsme aktivní. Zase naše kravina, neproměnili jsme přesilovky, nechali jsme soupeře dát z přesilovky gól. Postavili jsme ho na koně našimi individuálními chybami. Nechali jsme si ho odskočit na 3-4:0. Mančaft jako jsou Karlovy Vary v letošní sezóně, hrál to, co potřeboval. Rozhodně nejsme spokojeni s výkony některých našich hráčů," řekl k zápasu trenér Tvrzník.

Hvězda Praha je v horším rozpoložení. Z osmi zápasů dokázali vyhrát je proti PZ Kladno (2:3 po nájezdech) a z posledních dvou zápasů si odnášejí skóre 1:11. Nejprve prohráli s Plzní 0:7 a s karlovarskou Energií 1:4. Ve druhé minutě inkasovala po střele Príhody, který se ještě v první třetině trefil podruhé. Třetí branku vstřelil Šmajda. Odpovědí na jeho branku byl úspěšný střelecký pokus Helikara. Pět minut po vstupu do 3. třetiny skóroval Rymon.

Jediný vzájemný zápas se sehrál v letošní sezóně, když v domácím zápase Litvínov vyhrál 9:1.

Vedoucím hráčem v kanadském bodování je stále Jan Vopat (7+13). Žádnou změnu nehlásí ani druhá pozice, kterou okupuje Dominik Brouček (7+8).

Mezi brankáři statistikám nadále vévodí David Čermák s úspěšností zákroků 90,68% a 2,75 inkasovanými góly na zápas.