V zápase rozhodovala vyloučení, protože všechny branky padly v početních výhodách. Jako první se prosadil Lukeš, na jeho zásah briskně odpověděl Rohan. Na konci první třetiny umně zakončoval právě Zdráhal a překlopil misky vah na litvínovskou stranu. Další zásah přišel ve 38. třetině, tentokrát litvínovský forvard ukázal, jakou má mušku.

V přípravě Zdráhal odehrál pět zápasů, během nichž nastřádal šest bodů (3+3). Stejná cifra svítí také u Andreje Kudrny, jeho parťáka.

Jak bys zhodnotil utkání?

Karlovy Vary přijely v kombinované sestavě, většinu opor nechali trenéři doma, přesto to byl těžký zápas. Rozhodly přesilovky, ve kterých jsme dali tři góly. Ve hře 5 na 5 to bylo určitě vyrovnané a od nás to nebyl takový výkon jako v předešlých zápasech. Dokážeme hrát lépe, ale vítězství je důležité.

V pondělí Litvínov změří síly s Kladnem, s čím do utkání půjdete?

Budeme ho brát jako první kolo. Musíme si nastavit v hlavách, že jedeme do Zlína a předvést stoprocentní výkon. Samozřejmě musíme vyhrát.

Celý rozhovor s Patrikem Zdráhalem: