Litvínovský dorost po šesti výhrách čekala tvrdá rána, když překvapivě podlehl pražské Kobře (4:5 po samostatných nájezdech) a i Rytířům Kladno (1:5). Rytíři vstoupili do zápasu lépe. To v patnácté minutě vyústilo v trefu Ticháčka. Jeho okamžitě následoval Ullrych a toho zase se snížením Skuhrovec.

Druhá třetina nepřinesla žádnou branku a Litvínovu tedy nadále zůstávaly naděje na vyrovnání. Ty definitivně vyhořely ve třetině třetí. To za Čermáka dostal puk Bareš. Netrvalo to dlouho a Kladno vstřelilo další gól, tentokrát jej přidal Sojka. Utkání ukončil brankou ve vlastním oslabení Chrenka.

Energie Karlovy Vary jsou vedoucím týmem tabulky a to dokázaly i v zápasech proti Rytířům Kladno (5:4) a Hvězdě Praha (4:1). Venkovní utkání proti Hvězdě odstartovala Energie brankou již ve druhé minutě. Za Slukova záda dopravil puk Príhoda. Zdařilá první třetina pro Karlovy Vary pokračovala, když se znovu trefil Príhoda.

Do třetice propálil domácího brankáře i Šmajda. Malou jiskru naděje pro pro pražany vykřesal v sedmadvacáté minutě Helikar. Když se patnáct minut před závěrečnou sirénou trefil Rymon, tak bylo jasné, že je konec. Západočeši přestříleli svého soupeře. Sluka čelil 42 střelám, zato Kubát jen 16.

Loni spolu tyto dva týmy sehrály pouze dva zápasy. V obou byl šťastnějším celkem Litvínov (7:3, 2:0).

Číslo jedna v kanadském bodování je stále Jan Vopat (7+13).  Druhý je Dominik Brouček (7+8).

Vládcem litvínovského brankoviště je David Čermák s úspěšností zákroků 91,40% a průměrem 2,43 inkasované branky na zápas.