Preview - Dorost 06.03.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Dorost zná svého soupeře. V play-off narazí na Mladou Boleslav

Litvínovské naděje si díky první příčce z nadstavby zajistily postup do vyřazovacích bojů. Do těch Severočechy doprovodí jejich regionální rival z Chomutova. Chemiky však čeká Mladá Boleslav, první zápas celé série začíná už tento týden.

Oba celky na sebe narazily v základní části, shodou okolností spolu odehrály hned první kolo. Tehdy slavili bruslaři, kteří vedli po půl hodině hry už 2:0. Černožlutí se do utkání vrátili díky brankám Tůmy a Dudáčka. Druhý zmíněný zvedal ruce nad hlavu dvě minuty před koncem! Klání dospělo až do samostatných nájezdů, kde měla více štěstí Mladá Boleslav.

Také druhý vzájemný duel přinesl těsný výsledek. I tentokrát Středočeši nasázeli dvě branky a chemici museli manko dohánět, dokonce ve 31. minutě vstřelil Tůma vedoucí gól. Mladá Boleslav si vzala vedení zpátky, nic na tom nezměnily ani trefy Vyhlídala s Čechem. Tým, jenž sídlí ve stejném městě jako automobilka Škoda, slavil výhru 6:5.

Šanci Litvínov určitě má, zásadní je také forma. Zatímco Severočeši sbírali většinou výhry, jejich soupeř, který hrál samozřejmě těžší část nadstavby, má na kontě tři prohry v řadě. Dokáží chemici natáhnout mladoboleslavskou šňůru proher a poprvé v sezoně bruslaře porazit?

První utkání začíná ve středu od 16:30, následuje páteční klání na litvínovském ledě. 

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >