Preview - Dorost 22.09.2021
Autor: Kamila Stříteská

Dorostence čeká další klání, vyráží na zápas s Kladnem

Dorostence čeká další prověrka na venkovní půdě, tentokrát se představí proti Kladnu. Litvínovští míří na kladenský led po porážce s karlovarskou Energiií. Zápas začíná v 15:00 hodin.

Dorostenci se chystají na Kladno k dalšímu zápasu. Po čtyřech odehraných kolech nachází na sedmém místě se čtyřmi body, které si litvínovští dorostenci zasloužili za jednu výhru a prohru prodloužení.

Posledně se dorostenci utkali s karlovarskou Energií, která patří k favoritům soutěže. Litvínovským se podařil vstup do zápasu a po dvaceti minutách hry si Verva držela dvoubrankové vedení proti energetikům. Jenže ve druhé třetině se karlovarským hokejistů povedlo dorovnat skóre a do závěrečného dějství se šlo za vyrovnaného stavu. Ve třetí třetině potvrdily Karlovy Vary roli favorita a nakonec z Litvínova odvezly plný počet bodů po výhře 4:6. Domácí trápila v utkání nedisciplinovanost, celkem si litvínovští dorostenci odseděli dvacet minut a z 10 vyloučení se energetikům podařilo dvakrát uspět v přesilové hře.

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.