Dorostenci se chystají na Kladno k dalšímu zápasu. Po čtyřech odehraných kolech nachází na sedmém místě se čtyřmi body, které si litvínovští dorostenci zasloužili za jednu výhru a prohru prodloužení.

Posledně se dorostenci utkali s karlovarskou Energií, která patří k favoritům soutěže. Litvínovským se podařil vstup do zápasu a po dvaceti minutách hry si Verva držela dvoubrankové vedení proti energetikům. Jenže ve druhé třetině se karlovarským hokejistů povedlo dorovnat skóre a do závěrečného dějství se šlo za vyrovnaného stavu. Ve třetí třetině potvrdily Karlovy Vary roli favorita a nakonec z Litvínova odvezly plný počet bodů po výhře 4:6. Domácí trápila v utkání nedisciplinovanost, celkem si litvínovští dorostenci odseděli dvacet minut a z 10 vyloučení se energetikům podařilo dvakrát uspět v přesilové hře.