Preview - Dorost 11.09.2019
Autor: Petr Význer

Dorostenci se na úvod sezony utkají s Kladnem a Karlovými Vary

Dorost po letní přestávce znovu naskočí do ELIOD Extraligy dorostu. V prvním zápase sezony změří síly s Rytíři Kladno ve čtvrtek od 17:30 na domácím ledě. Druhým soupeřem bude západočeská Energie. Za tímto utkáním dorost pojede do Karlových Varů, kde v sobotu nastoupí ve 13:00.
Litvínovský dorost se hned v úvodním zápase letošní sezóny ukáže doma, když vyzve kladenské Rytíře. S těmi se svěřenci trenéra Tvrzníka loni utkali celkem šestkrát. Bilance vzájemných zápasů vyznívá lépe pro Kladno, které Litvínov porazilo ve čtyřech případech (7:3, 5:2, 4:2, 4:3 po prodloužení). Litvínov vyhrál pouze dvě utkání, a to 4:1 a 6:5 po prodloužení.

Na druhý zápas se dorostenci přesunou do Karlových Varů. S tímto soupeřem loni hráli jen dvakrát a pokaždé zvítězili. Nejdříve v KV Aréně 7:3 a poté i na domácím kluzišti 2:0.

Přijďte naše mladé naděje podpořit ve čtvrtek na ZS Ivana Hlinky nebo v sobotu do Karlových Varů!
Zápasy - Junioři včera

Brno bylo nad síly juniorů, chemici prohráli 1:4

L i t v í n o v - Po úspěšném klání proti Jihlavě přišla prohra. Kometa dala litvínovským juniorům lekci z produktivity a zaslouženě si domů odváží tři body. Jediným úspěšným střelcem byl v oslabení Jaroslav Fišer.
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři otočili duel s Jihlavou a po výhře 6:3 berou tři body

L i t v í n o v - První zápas po reprezentační pauze zvládli černožlutí junioři za tři body. Utkání s Duklou se přitom dlouho nevyvíjelo dobře, chemici museli až do druhé třetiny dotahovat. V poslední periodě však nasázeli tři branky a slaví plný bodový zisk. Dvěma brankami se na něm podepsal obránce Robert Bártek.