Preview - Dorost 31.01.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Dorostenecká nadstavba pokračuje. Chemici změří síly s Třemošnou a pražskou Hvězdou

Mladíky čekají tuhé boje o důležité body do tabulky. Po zaváhání s Chomutovem si Litvínov situaci zkomplikoval, a tak musí nejdříve porazit Třemošnou. Následně Severočechy čeká výlet do hlavního města. Dokáží zvítězit v obou zápasech?

S Meteorem Třemošná mají dorostenci výtečnou bilanci, z dosavadních tří zápasů se pokaždé radovali. Ještě v základní části si na Západočechy vyšlápli a zvítězili 5:0, třemi asistencemi se tehdy blýskl Jaroslav Bystřický. V dalším vzájemném zápase Meteor zabral, přestože po první třetině chemici vedli už 2:0. V divoké přestřelce brali nakonec tři body hráči Litvínova. Na vítězství 6:5 se dvěma góly podílel Jan Šprynar.

Poslední setkání proběhlo jasně v režii chemiků, černožlutí nasázeli 11 branek, zatímco gólman Tuhý nepustil za svá záda ani jednu střelu. Individuálně se nejvíce dařilo Matěji Maštalířskému, který si připsal čtyři asistence. Jeho spoluhráč Jan Šprynar měl o jednu méně, zároveň si ale udělal radost gólem. Pozadu nezůstal ani Dominik Čech, jenž vsítil tři branky.

Jedním dechem dodáváme, že Litvínov nemohl kvůli karanténě odehrát lednové utkání s Třemošnou, a tak se na nový termín 8. kola stále čeká.

Hvězda Praha je jiný oříšek, protože Severočeši před týmem z hlavního města kapitulovali. Domácí si připsali senzační výhru 3:2 v prodloužení. Litvínov mohl složit reparát koncem listopadu, ale znovu prohrál, tentokrát 2:4. Černožlutým se zadařilo až v nadstavbové části, tehdy si vychutnali vítězství 4:1, bonusem bylo, že se tak stalo na pražském ledě.

Podobně jako s Třemošnou, i o poslední vzájemný zápas je připravila karanténa a nové datum není známo.

Zápasy - Dorost 25.11.2023

Dorostencům zápas v Liberci utekl ve druhé třetině

Ve čtvrtek Verva dokázala na svém ledě vynuloval Mladou Boleslav, dnes na tento výsledek toužila navázat v Liberci. Karty byly před zápasem rozdány jasně, sedmý Litvínov ztrácel na svého soupeře v tabulce jediný bod, v případě výhry ho tak mohl přeskočit, to se bohužel ale nepovedlo.
Více >
Zápasy - Junioři 25.11.2023

Junioři ztratili zápas v poslední periodě

Mladí hráči Vervy sehráli se Spartou vyrovnaný duel, ten jim ovšem protekl mezi prsty ve třetím dějství.
Více >
Zápasy - Dorost 23.11.2023

Dorost doma vynuloval Mladou Boleslav, Winkelhöfer zazářil hattrickem

Potřetí v sezóně se proti sobě utkala mužstva Litvínova a Mladé Boleslavi. Každý si zatím v probíhající sezóně připsal po jedné výhře, Verva si dneska od první minuty šla za tím, aby se misky vah převážily na domácí stranu.
Více >