Rozhovory 27.02.2022
Autor: Daniel Tichý

Doufám, že nám tato forma vydrží. Řekl po zápase s Vítkovicemi Matúš Sukeľ

Litvínov se v dalším kole ELH utkal na svém ledě s Vítkovicemi. Domácí přehráli svého soupeře a zvítězili 4:2. Chemici tak natáhli šnůru vítězství na čtyři zápasy. Zásluhu na této výhře měl i slovenský forvard Matúš Sukeľ. Ten vstřelil branku na 2:1 a trefil se už ve třetím zápase po sobě.

Co rozhodlo dnešní utkání?
Myslím si, že jsme celý zápas hráli dobře, velmi poctivě odzadu. Denis Godla nás parádně podržel a podařilo se nám vstřelit čtyři branky. Teď nám to tam padá a doufám, že to vydrží.

V čem vidíte hlavní zlepšení? Máte čtyři výhry v řadě.
Těžko říct. Říkali jsme si hodně věcí, co zlepšit. Řekl bych, že jsme zlepšili všechno a díky tomu přišly i dobré výsledky. Věřím, že nám to vydrží co nejdéle.

Mohl třeba za vaší špatnou formu covid? Protože se vám po něm nedařilo.
Nevím, jestli to házet přímo na covid. Nehráli jsme prostě dobře a teď se toho hodně změnilo. Daří se nám a budeme v tom pokračovat.

Jste teď víc v klidu, když baráž už skoro nehrozí? Na Kladno máte náskok už jedenáct bodů.
Určitě ano. Než jsme začali vyhrávat, tak na nás Kladno ztrácelo jen dva body. Nezbylo nám nic jiného než makat a jsem rád, že jsme odskočili. Věřím, že se probojujeme do předkola play off.

Celý rozhovor s Matúšem Sukeľem:

Zápasy - Dorost dnes

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >
×
Odehrané 17:00 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC VERVA Litvínov