Rozhovory 04.10.2019
Autor: Ondřej Mach

Druhá třetina? Asi jsme měli nějaký výpadek, láteří Lukeš

Verva tři body nevyválčila ani na ledě Mladé Boleslavi a připsala si pátou porážku v řadě. Před diktafony žurnalistů po zápase předstoupil František Lukeš a zhodnotil páteční duel.

O osudu třetího venkovního utkání zcela bezpochyby rozhodlo prostřední dějství, ve kterém svěřenci trenéra Šlégra pětkrát inkasovali. V poslední periodě už za rozhodnutého stavu pouze korigoval skóre Petružálek. 

Co se stalo?

Zase se to opakuje, ty druhé třetiny. Nevím, čím to je, asi máme nějaký výpadek. Vůbec nehrajeme náš systém. 

Čemu to dáváte za vinu?

Úplně vypadneme z rytmu. Nenahazujeme puky a místo toho je ztrácíme, z toho to vyplývalo. Soupeř pak jezdí dva na nikoho, to není možné. 

Nedaří se ale ani ofenzivě, i když v první třetině jste tam měli nějaké šance. 

Říkáme si to. Nějaké střely tam byly, ale gólman je všechny vidí. Chybí nám štěstí, nějaký tečovaný kotouč. Boleslav tam dva góly protlačila.

Máte nějaký recept, jak to zlomit?

Potřebujeme trochu klidu. Myslím, že jsme strašně zbrklí a od začátku se trápíme. 
Zápasy - Dorost včera

Černá série je u konce! Dorost porazil Havířov 3:1

Litvínovští dorostenci po třech zápasech zabrali a dokázali naplno bodovat. Chemici proti Havířovu otočili nepříznivý stav a o zisku tří bodů rozhodli až v samotném závěru. Dva góly vstřelil útočník David Skuhrovec.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
PSG Zlín
HC VERVA Litvínov