První starty zapsal legendární „Vanta“ v kádru tehdejšího Chemopetrolu Litvínov v sezoně 1998/99. Po dvou letech oblékl dres pražské Slavie, kde se mu dařilo i z hlediska kanadských bodů. V roce 2002 se vrátil zpátky na sever Čech, kde zůstal tři sezony, poté znovu měnil adresu a hájil barvy Českých Budějovic. Jenže dobří holubi se vracejí, to platí i v případě Viktora Hübla. Návrat přišel v sezoně 2008/09, od té doby je nedílnou součástí chemiků.

<i>„Je to další milník,“</i> řekl s úsměvem skrytým pod klubovou rouškou. <i>„Neřeším to, dokonce jsem to ani nevěděl, řekli mi to až kluci v kabině,“</i> vypověděl na adresu jubilea. <i>„Zápasy nepočítám, to mě bude zajímat až po kariéře,“</i> pokračoval Hübl. <i>„Pořád je to jenom číslo,“</i> dodal mrštný forvard, na kterém už léta stojí litvínovská ofenziva.

<i>„Zatím se cítím dobře, letos jsme se vyhnul zraněním,“</i> glosoval dosavadní kariéru. <i>„Fyzicky jsem na tom v pořádku, akorát mě mrzí výsledky,“</i> načal ožehavé téma. <i>„To je na tom všem asi to nejhorší,“</i> dodal bez skrupulí.

Hübl se podílel na jediném černožlutém gólu, po zápase však nebyl spokojený. <i>„Nebylo to špatné, ale Třinec je zkušené mužstvo,“</i> hodnotil Oceláře. <i>„Odskočili o jeden gól, a pak hráli výborně a nepouštěli nás do šancí,“</i> jeho slova mířila především na třetí třetinu, kdy se Verva snažila, ale její akce končily na holích třineckých obránců. <i>„Možná, kdybychom dali branku na 2:1 my, tak jsme to mohli také ubránit,“</i> zauvažoval Hübl.

Celý rozhovor s Viktorem Hüblem: