Konto našeho srdce 16.09.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Fanoušek Petr Kalinovič si díky Kontovce užil grilovačku s Františkem Lukešem

V uplynulé hokejové sezóně si fanoušek Petr Kalinovič vybral v soutěži Kontovka hráče Františka Lukeše a zaplatil za jeho kanadské body částku 12 800 Kč. Přispěl na dobrou věc a získal svou odměnu formou grilovačky se svým oblíbeným hráčem.

Náš partner Minipivovar Domov v Lounech věnoval 50l sud piva včetně výčepního a chladícího zařízení a Konto našeho srdce zajistilo masné výrobky a maso na grilování z řeznictví Radoš. Dětem jsme přivezli i našeho Verváka a strávili tak příjemné letní odpoledne s našimi fanoušky. Děkujeme partnerům Konta našeho srdce za pomoc a i v letošním roce se můžete zapojit do soutěže Kontovka a získat tak například i večeři se svým vybraným hráčem. 

Jedeme v tom spolu.

Pokud se chceš dozvědět více o Kontovce, tak klikni ZDE

Fotogalerie

Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Junioři 23.10.2021

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Více >
Zápasy - Junioři 22.10.2021

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno