Tiskové zprávy 20.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Filip Helt vypomůže prvoligové Slavii za účelem získání zápasové kondice

Pětadvacetiletý útočník Filip Helt vypomůže v nadcházejících zápasech prvoligové Slavii. Oba kluby se ve středu dohodly na střídavých startech.

Do letošního ročníku v litvínovském dresu zatím nezasáhl, působení ve Slavii by mu mělo pomoci k získání zápasové kondice. „Momentálně Filip nefiguruje ve výběru našich dvanácti útočníků. Proto pro něj chceme herní vytížení, aby byl herně připravený, až se pro něj otevře prostor," říká sportovní manažer Tomáš Vrábel.

Chance liga není pro litvínovského útočníka neznámé prostředí, loni vypomáhal v Sokolově (3+2 za 8 zápasů), předloni nasbíral 25 bodů za 39 utkání v dresu jihlavské Dukly. Po Litoměřicích a Kadani tak bude Slavia Heltovou pátou destinací v druhé nejvyšší české soutěži. 

Zápasy - Dorost před 3 dny

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2023

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >