Zkušený trenér má za sebou několik let v zahraničních soutěžích. Převážně působil v rakouském Salzburgu. Zkušenosti sbíral například i v Číně či Švýcarsku. Úspěšně působil také u národního týmu in-line hokeje. Nově má v Litvínově pod palcem hokejisty do páté třídy, kde působí pro tuto část mládeže je hlavní trenér. "Jsme rádi, že jsme se s Pančim domluvili na působení v našem klubu. Je to zkušený trenér, který miluje práci s dětmi. Své role se zhostil skvěle a přinesl nový vítr do našeho klubu. Čerpá ze svých zkušeností ze zahraničí a na dětech je vidět, že je baví pod ním trénovat i hrát. Věříme, že nám pomůže nastartovat změnu, aby se rozšířila hráčská základna tak skvělého sportu jako je hokej," říká předseda sportovního spolku HC Litvínov Kamil Havelka.