Klub 04.08.2022
Autor: Klub

HC VERVA Litvínov představuje hlavního partnera PE Holding, s.r.o.

Vedení HC VERVA Litvínov s radostí oznamuje spolupráci s novým hlavním partnerem, společností PE Holding, s.r.o. Klub si velmi váží podpory a těší se na spolupráci v nadcházejícím ročníku TELH.

PE Holding, s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou, projektováním, montáží a servisem elektrotechnologií pro energetiku a distribuci, průmysl (stavebnictví, strojírenství, chemický průmysl), obnovitelné zdroje energie (fotovoltaika, vodní i větrné elektrárny, biomasa, apod.), snížení energetické náročnosti budov a těžbu (povrchové doly, kamenolomy, apod.). Firma dlouhodobě spolupracuje se špičkovými dodavateli z oboru. 

„Jsme velice rádi, že se nám povedlo navázat spolupráci se společností PE Holding, která se tímto stane jedním z našich hlavních partnerů. Věříme, že se nám společnými silami povede vrátit klub do vyšších pater extraligy," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

„Naše společnost reaguje na aktuální změny a vývoj v oblasti energetiky a její potřebné modernizace, což shrnujeme pod naše motto „Posouváme energii“. A energii chceme posouvat i do regionálního sportu. Těšíme se, že spolupráce přinese zvýšení povědomí o nás a zároveň pomůže ke sportovním úspěchům," říká Ing. Adam Zwettler, jednatel společnosti PE Holding, s.r.o.

Konto našeho srdce před 2 dny

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >