Klub 18.07.2021
Autor: Klub

HC VERVA Litvínov představuje nového významného partnera Techmont Czech, s.r.o.ź

HC VERVA Litvínov vstoupí do nového ročníku 2021/2022 s novým významným partnerem, kterým se stala společnost Techmont Czech, s.r.o. Klub si velmi váží nové podpory a těší se na spolupráci.

Společnost Techmont Czech, s.r.o. je výrobní organizací, která působí v oblasti strojírenství. Podnik se zabývá realizací projektů počínaje výrobou až po celkovou montáž. Plně dodává zakázku na klíč. Toto vše se zakládá na práci vysoce kvalifikovaných pracovníků s odbornou kvalifikací a vše je podloženo všemi nutnými osvědčeními. Firma disponuje výrobními prostory se strojním vybavením a odborným zázemím. Provádí subdodávky pro velké firmy, proto se můžeme setkat s činností firmy Techmont Czech s.r.o. po celé České republice i v zahraničí.

Více o společnosti naleznete na webu Techmont Czech.

Konto našeho srdce 28.07.2021

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast...
Více >
Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >