Po analýze trhu s volnými trenéry se vedení Litvínova rozhodlo, že půjde cestou vlastních odchovanců. U týmu tak v roli asistenta pokračuje bývalý obránce Radim Skuhrovec a nově bude v realizačním týmu působit i bývalý litvínovský útočník Jindřich Kotrla, který v loňské sezóně vedl mistrovský tým osmé třídy. „Absolvoval jsem několik jednání s potencionálními trenéry. S žádným z nich se nám však nepodařilo najít společnou cestu při realizaci naší sportovní koncepce, respektive vize klubu a nezastírám, že s některými z nich jsme byli i zcela mimo realitu ekonomickou. Vedení klubu se proto rozhodlo pokračovat v cestě nastolené v samém závěru sezony. Mužstvo tedy povedu já, mými asistenty budou Radim Skuhrovec a nově Jindra Kotrla,“ říká Jiří Šlégr.

Změny se po neúspěšné sezóně dotkly i realizačního týmu, kde končí po vzájemné dohodě kondiční trenér Ondřej Ježek. Klub bude nově v kondiční přípravě spolupracovat s firmou AndrleSport, kterou vede Josef Andrle. Firma pracuje s řadou reprezentačních sportovců. Ve spolupráci s AndrleSport se bude zaměřovat na kondiční přípravu i asistent trenéra Jindřich Kotrla. „Chtěl bych Ondrovi poděkovat za odvedenou práci v klubu, kde působil 4 roky a popřát mu hodně úspěchů v jeho další kariéře. Stejně jako u trenérů jsme provedli řadu jednání s odborníky na kondiční přípravu. Firma AndrleSport je renomovaná firma, která připravuje profesionální kluby a reprezentační týmy v různých sportovních odvětvích. Úzce spolupracovat s firmou AndrleSport bude především Jindra Kotrla, který bude mít za úkol koordinovat kondiční připravenost a přenášet ji v rámci individuálních tréninků na led,“ dodává na závěr nejvyšší muž litvínovského hokeje.