Propozice a hrací řád

Na turnaj se kvalifikovali vítězové skupin A, B, C, D a E žákovské ligy 8. tříd a tým partnera - HC Zubr Přerov. Celý turnaj se odehraje ve městě Přerov. Mistrovství České republiky se smí zúčasnit hráči hráči narození 1.1.2002 a mladší.
Jedna skupina šesti účastníků MČR. Všechny týmy si zahrají systémem každý s každým na 3x20 čistého času dle programu turnaje. Tresty 2, 5 a 10 minut. Na turnaji platí tříbodový systém. V případě remízy následuje prodloužení 5 minut v počtu čtyři na čtyři. V případě nerozhodného výsledku i po prodloužení následují nájezdy. Vítěz bere dva body, prohraný jeden bod.
Tým, který se po odehrání všech zápasů umístí v tabulce na prvním místě, bere zlato. Tým na druhém místě stříbro a tým na třetím místě bronz. Vše se vyhlásí po skončení turnaje na slavnostním vyhlášení. Součástí závěrečného ceremoniálu budou také individuální ocenění - nejlepší brankář, obránce, útočník a nejužitečnější hráč.