Na samý závěr hokejové sezóny uvidí fanoušci v Litvínově atraktivní duel. V neděli 6. dubna se v něm od 16 hodin střetnou Stará garda HC Litvínov a ruští hokejoví veterání z klubu Gazprom export.

V domácím mužstvu Staré gardy HC Litvínov se fanouškům představí řada známých bývalých i současných litvínovských hráčů-odchovanců a repre- zentantů, olympijských vítězů a mistrů světa. Tým nastoupí v dresech, speciálně zhotovených pro toto utkání, vycházejících ze starých litvínovských ligových dresů.

V týmu ruského sportovního klubu Gazprom export uvidíte řadu známých ruských hokejistů nedávné minulosti.

Mužstvo cestuje k utkáním po celém světě, nyní je uvidíte v Litvínově!

V jednání je i účast ministra sportu Ruska a bývalého hráče světové extratřídy Vjačeslava Fetisova.

Při utkání, které bude mít slavnostní úvod včetně státních hymen, bude předán šek Nadaci Ivana Hlinky.
Na utkání přijede autobus fanoušků z ruského velvyslanectví. Kdo bude víc slyšet: jižní tribuna nebo fandové soupeře?

Vstupné je zdarma!

Prvních 1000 diváků dostane ZDARMA šálu!

Předběžné sestavy mužstev:

STARÁ GARDA HC Litvínov

brankáři: Viktor Lukeš, Zdeněk Orct

obránci: Jiří Bubla 'C', Jiří Šlégr, Vladimír Macholda, Jan Vopat ml., Martin Nosek

útočníci: Martin Durčák (Benzina), Robert Reichel, Zdeněk Zíma ml., Petr Rosol, Jaroslav Hübl st., Vladimír Kýhos ml., Miloš Tarant, Jan Hrabák, Kamil Kašťák, Robert Kysela,
Vladimír Machulda ml., Vladimír Jeřábek
trenéři: Vladimír Kýhos st., Josef Beránek st.

GAZPROM EXPORT

brankáři: Maxim Michajlovskij, Alexej Semenov, Anatolij Lušin

obránci: Alexander Medvěděv 'C', Sergej Makarov, Pavel Zimakov, Alexander Lysenko, Vjačeslav Krupenkov (Gazprom export), Jurij Jaščin, Michail Pobarujev, Alexander Machotkin

útočníci: Roman Rotenberg (Gazprom export), Igor Romašin, Lev Berdičevskij, Stanislav Romanov, Vladimír Baklanov, Jevgenij Štěpa, Dmitrij Těpljakov, Vladimir Toržkov, Dmitrij Popov, Alexander Těrechov, Igor Boriskov, Igor Samočernov, Vladimír Semin, Jevgenij Něplujev
trenéři: Sergej Makarov, Dmitrij Popov
generální manažer: Vladimir Toržkov

PŘIJďTE SE POBAVIT HOKEJEM NA ZÁVĚR ÚSPĚŠNÉ SEZÓNY!