Konto našeho srdce 29.07.2019
Autor: Libor Weber

Hráči A-týmu podpořili handicapované sportovkyně z TJ Nola Teplice

Konto našeho srdce společně s hráči A-týmu podpořili Lenku s Martinou, handicapované sportovkyně z TJ tělesně postižených Nola Teplice. Děvčata se připravují na MS tělesně postižených v atletice v Dubaji, které je zároveň nominačním závodem na nadcházející paralympijské hry v Tokiu 2020.
Lenka se věnuje sportům už od svého dětství a i díky svému handicapu (dětská mozková obrna a spastická triparesa, postižení tří končetin) se věnuje závodům sprinterských tratí, běhu na 100 a 200 metrů. Mezi její dosavadní úspěchy řadí mimo jiné úspěšnou reprezentaci ČR na Letních paralympijských hrách v Londýně 2012 v para cyklistice.Martina trpí handicapem ortopedického charakteru dolních končetin. Mezi disciplíny Martiny patří běh na 100 metrů, vrh koulí a hody diskem a oštěpem. Mezinárodní para atletická asociace WPA organizuje mistrovství světa, které se letos koná v termínu 7. – 15.11.2019 v Dubaji. Právě na tuto kvalifikaci pro paralympijské hry v Tokiu poskytlo Konto našeho srdce finanční podporu. Přidali se i samotní hráči, kteří v kabině vybrali svůj příspěvek, a tak sportovci podpořili sportovkyně. Jedeme v tom spolu a Lence s Martinou budeme fandit.

Žáci 22.08.2019

Čtvrtá třída absolvovala letní soustředění v horském areálu Lesná

S blížícím se koncem letních prázdnin za sebou mají soustředění i litvínovští čtvrťáci. Tým pod vedením trenéra Karliho strávil necelý týden v horském areálu Lesná.
Více >
Žáci 20.08.2019

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >