Konto našeho srdce 29.07.2019
Autor: Libor Weber

Hráči A-týmu podpořili handicapované sportovkyně z TJ Nola Teplice

Konto našeho srdce společně s hráči A-týmu podpořili Lenku s Martinou, handicapované sportovkyně z TJ tělesně postižených Nola Teplice. Děvčata se připravují na MS tělesně postižených v atletice v Dubaji, které je zároveň nominačním závodem na nadcházející paralympijské hry v Tokiu 2020.
Lenka se věnuje sportům už od svého dětství a i díky svému handicapu (dětská mozková obrna a spastická triparesa, postižení tří končetin) se věnuje závodům sprinterských tratí, běhu na 100 a 200 metrů. Mezi její dosavadní úspěchy řadí mimo jiné úspěšnou reprezentaci ČR na Letních paralympijských hrách v Londýně 2012 v para cyklistice.Martina trpí handicapem ortopedického charakteru dolních končetin. Mezi disciplíny Martiny patří běh na 100 metrů, vrh koulí a hody diskem a oštěpem. Mezinárodní para atletická asociace WPA organizuje mistrovství světa, které se letos koná v termínu 7. – 15.11.2019 v Dubaji. Právě na tuto kvalifikaci pro paralympijské hry v Tokiu poskytlo Konto našeho srdce finanční podporu. Přidali se i samotní hráči, kteří v kabině vybrali svůj příspěvek, a tak sportovci podpořili sportovkyně. Jedeme v tom spolu a Lence s Martinou budeme fandit.

Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >