Litvínov před vlastními fanoušky začal dobře a na startu druhé třetiny vedl o dvě branky. Hosté z Hradce však ještě před druhou přestávkou vyrovnali a obrat dokonali v závěrečné části hry.

„Vyhodili jsme puk, dostali jsme za to dvě minuty a Hradec nás potrestal. Tím se nakopl, do té doby si myslím, že jsme byli lepší. Pak to trochu otočili, začali bruslit a bylo to náročné. Nevím, jestli zaslouženě, ale dali o gól víc. Mrzí nás to, podle mě je to zbytečná prohra,“ pravil Pospíšil.

Zkušený forvard si po zápase pochvaloval spolupráci s Františkem Lukešem a Viktorem Hüblem. „Jsou to strašně inteligentní hráči, je radost s nimi hrát. Musíte být vždycky připravený, protože můžete kdykoliv dostat nahrávku. Krásně se na ně dívá,“ vyprávěl.

Pospíšil v osmi utkáních nasbíral jedenáct bodů a patří ke klíčovým osobnostem Severočechů. „Šel jsem sem s tím, že se chci ukázat. Věřil jsem si a neřešil jsem, jestli budu dávat body. Přišel jsem s tím, že budu hrát každý zápas na sto procent a uvidím, co z toho bude. Jsem za to šťastný,“ řekl ještě hokejista, který v extralize hrál i za Třinec, Liberec nebo Kometu.

Celý rozhovor s Tomášem Pospíšilem: