HC VERVA Litvínov se právě dohodl s klubem Mountfield HK na přestupu obránce Stanislava Dietze. 26-letý zadák by měl v Litvínově působit nejméně dvě následující sezóny.

HC VERVA Litvínov dále podepsal nový, dvouletý kontrakt s útočníkem Viktorem Hüblem, druhým nejproduktivnějším hráčem klubu v minulém ročníku TELH.
Stanislav Dietz se narodil 10. září 1990. Měří 192 centimetrů, váží 89 kilogramů.

Rodák z Písku je odchovancem jihočeského hokeje, v dorosteneckém věku působil v Písku a v Českých Budějovicích. Už v 18 letech debutoval v dresu HC Mountfield v nejvyšší soutěži.

První celou sezónu mezi dospělými odehrál v ročníku 2011/12 v prvoligové Třebíči. Poslední tři sezóny patřil do základní sestavy královéhradeckého klubu. V minulém ročníku zde odehrál 60 utkání, z toho 11 v play off, s bilancí kanadských bodů 4+15 a celkem +17 body v hodnocení plus/mínus.

V roce 2016 byl povolán do české reprezentace, za kterou odehrál tři utkání v Euro Hockey Tour.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Viktor Hübl odehrál v Litvínově již čtrnáct sezón.

V historickém přehledu klubové produktivity se v minulém ročníku dostal již na druhé místo za nedostižného Ivana Hlinku. Nasbíral 546 bodů (236 + 310) a předstihl třetího Roberta Reichela, čtvrtého Roberta Kyselu, Vladimíra Jeřábka, Petra Rosola, Vladimíra Růžičku a další veličiny žlutočerného hokeje.

V sezóně 2016/2017 pomohl Hübl týmu k pátému místu po základní části 17 góly a 21 asistencemi.
V play off přidal další gól a dvě nahrávky, v součtu byl pak s 41 body o dva body druhým nejproduktivnějším hráčem týmu za Františkem Lukešem, který rovněž v Litvínově pokračuje.