A-tým 17.08.2020
Autor: Klub

Informace pro fanoušky ke vstupenkám a opatřením na přípravná utkání

Vzhledem k aktuální situaci v naší zemi ohledně pandemie koronaviru COVID-19 je klub na základě vládních nařízení a opatření povinen nastavit pravidla pro prodej vstupenek na utkání premiérového turnaje Generali Česká Cup a případných dalších přípravných utkání. Nařízení vlády jsou jasně daná a klub nemá možnost opatření ovlivnit. Situace v České republice se neustále vyvíjí a do úvodního utkání může dojít k dalším změnám.
Na základě nařízení ministerstva zdravotnictví (zde) a (zde) bude Zimní stadion Ivana Hlinky rozdělen do čtyř bezpečnostních zón. Vchod B pro sektory Z4 a Z5 liché řady, vchod C pro sektory Z1 a Z2 liché řady, vchod D pro sektory V1, V2, V3, V4 sudé řady, vchod A pro VIP a vedení hostujícího klubu.  Zcela uzavřeny budou sektory na stání sever, jih i západ. 

Na stadionu bude moci být obsazena každá druhá řada a v ní každá druhá sedačka (bez ohledu na rodinné vazby). Sektor na stání bude zcela uzavřen. Pro vstup na zimní stadion bude bezpodmínečně nutné využít vchod daného sektoru a pohybovat se výhradně v jeho prostorách.

Plánek pro vstup na ZS Ivana Hlinky pro jednotlivé sektory:


Všichni fanoušci musí dodržovat dvoumetrové rozestupy a neshlukovat se, po celou dobu přítomnosti v prostorách Zimního stadionu Ivana Hlinky musí mít nasazeny roušky, musí respektovat platná nařízení a pokyny pořadatelské služby.

Shrnutí pravidel pro fanoušky:

 Žádáme všechny fanoušky, kteří dorazí během přípravných zápasů na ZS Ivana Hlinky, aby dodržovali pravidla a nařízení.

  • Na ZS Ivana Hlinky budou vytvořeny 4 zóny, které budou od sebe oddělené
  • Každá ze čtyř nově vytvořených zón má své toalety
  • Návštěvníci se nesmí pohybovat mezi jednotlivými zónami, mohou tak využívat jen prostor sektoru, do kterého si zakoupili vstupenku
  • Každý sektor bude mít svůj vyznačený vchod a východ
  • Diváci musí striktně dodržovat sezení na sedadlech, která si zakoupí
  • Sedadla budou upravena tak, jak je to vymezeno v nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR – to znamená, že k sezení bude k dispozici jen každá druhá řada a mezi diváky bude vždy jedno volné sedadlo, sektor stání bude uzavřen
  • Povinné zakrytí úst a nosu rouškou
  • Pokud máte dítě do 140 cm, které si nemusí kupovat vstupenku, může sedět na klíně.

Prodej vstupenek:

Vstupenky na přípravná utkání se budou prodávat pouze na pokladnách ZS Ivana Hlinky. Předprodej vstupenek vždy den před utkáním od 16:00 do 17:00 a v den utkání dvě hodiny před zahájením zápasu pokud nedojde k vyprodání vstupenek v předprodeji. Klub bude po předprodeji informovat o stavu lístků.

Cena vstupenky: 100,-Kč (max 2ks na osobu)
Klub se musí řídit platnými předpisy a je zřejmé, že se na všechny fanoušky nedostane. Vedení klubu proto žádá všechny své příznivce o pochopení situace.

Žáci 27.09.2020

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci 26.09.2020

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
Litvínov mládež