Na základě nařízení ministerstva zdravotnictví (zde) a (zde) bude Zimní stadion Ivana Hlinky rozdělen do čtyř bezpečnostních zón. Vchod B pro sektory Z4 a Z5 liché řady, vchod C pro sektory Z1 a Z2 liché řady, vchod D pro sektory V1, V2, V3, V4 sudé řady, vchod A pro VIP a vedení hostujícího klubu.  Zcela uzavřeny budou sektory na stání sever, jih i západ.

Na stadionu bude moci být obsazena každá druhá řada a v ní každá druhá sedačka (bez ohledu na rodinné vazby). Sektor na stání bude zcela uzavřen. Pro vstup na zimní stadion bude bezpodmínečně nutné využít vchod daného sektoru a pohybovat se výhradně v jeho prostorách.

Plánek pro vstup na ZS Ivana Hlinky pro jednotlivé sektory:

Všichni fanoušci musí dodržovat dvoumetrové rozestupy a neshlukovat se, po celou dobu přítomnosti v prostorách Zimního stadionu Ivana Hlinky musí mít nasazeny roušky, musí respektovat platná nařízení a pokyny pořadatelské služby.

Shrnutí pravidel pro fanoušky:

Žádáme všechny fanoušky, kteří dorazí během přípravných zápasů na ZS Ivana Hlinky, aby dodržovali pravidla a nařízení.

• Na ZS Ivana Hlinky budou vytvořeny 4 zóny, které budou od sebe oddělené
  • Každá ze čtyř nově vytvořených zón má své toalety
  • Návštěvníci se nesmí pohybovat mezi jednotlivými zónami, mohou tak využívat jen prostor sektoru, do kterého si zakoupili vstupenku
  • Každý sektor bude mít svůj vyznačený vchod a východ
  • Diváci musí striktně dodržovat sezení na sedadlech, která si zakoupí
  • Sedadla budou upravena tak, jak je to vymezeno v nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR – to znamená, že k sezení bude k dispozici jen každá druhá řada a mezi diváky bude vždy jedno volné sedadlo, sektor stání bude uzavřen
  • Povinné zakrytí úst a nosu rouškou
  • Pokud máte dítě do 140 cm, které si nemusí kupovat vstupenku, může sedět na klíně.

Prodej vstupenek:

Vstupenky na přípravná utkání se budou prodávat pouze na pokladnách ZS Ivana Hlinky. Předprodej vstupenek vždy den před utkáním od 16:00 do 17:00 a v den utkání dvě hodiny před zahájením zápasu pokud nedojde k vyprodání vstupenek v předprodeji. Klub bude po předprodeji informovat o stavu lístků.

Cena vstupenky: 100,-Kč (max 2ks na osobu)
Klub se musí řídit platnými předpisy a je zřejmé, že se na všechny fanoušky nedostane. Vedení klubu proto žádá všechny své příznivce o pochopení situace.