Klub 19.12.2018
Autor: Klub

Informace z valné hromady klubu

Za účasti všech akcionářů klubu proběhla v pondělí 17. prosince 2018 mimořádná valná hromada společnosti HC VERVA Litvínov, a.s. Na programu jednání byla mimo jiné změna stanov společnosti a změny v personálním obsazení představenstva a dozorčí rady.
Nové znění stanov společnosti navyšuje počet členů dozorčí rady ze tří na čtyři a nově formuluje rozdělení kompetencí mezi valnou hromadou, představenstvem a dozorčí radou společnosti. Valná hromada schválila odvolání z funkce člena představenstva pana Petra Schettla a člena dozorčí rady Ing. Jaroslava Kropáčka. Dále bylo konstatováno uplynutí funkčního období člena představenstva pana Konrada Marka Szykuly.

Do funkce člena představenstva byli schváleni pan Przemysław Wacławski a Mgr. Martin Liška, za nové členy dozorčí rady byli zvoleni paní Agnieszka Miklas a pan Jan Vycpálek. Orgány společnosti nyní nově pracují v tomto složení:

Představenstvo:

Jiří Šlégr, předseda
Krzysztof Zdziarski, místopředseda
Tomasz Wiatrak, člen
Przemysław Wacławski, člen
MUDr. Petr Myšák, člen
Mgr. Martin Liška, člen

Dozorčí rada:

Rafal Tarka, člen
Agnieszka Miklas, člen
Mgr. Martin Klika, místopředseda
Jan Vycpálek, člen

Poznámka: Dozorčí rada si na svém nejbližším jednání zvolí nového předsedu.

Vedení společnosti HC VERVA Litvínov, a.s. tímto děkuje panu Szykulovi, Schettlovi a Kropáčkovi za jejich odvedenou práci pro klub a přeji jim hodně štěstí v dalším osobním a pracovním životě.
Mládež před 3 dny

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >