Tiskové zprávy 16.01.2021
Autor: Klub

Jakub Březák se vrací ze střídavých startů v Jihlavě, opačným směrem putuje Daniel Kolář

Mezi Litvínovem a jihlavskou Duklou proběhla zpětná výměna zadáků. Na sever Čech se vrací odchovanec Jakub Březák, opačným směrem zamíří Daniel Kolář.
Daniel Kolář se po měsíční výpomoci na severu Čech vrací na Vysočinu. Urostlý zadák v Litvínově odehrál 9 zápasů a nepřipsal si žádný kanadský bod. Naposledy zasáhl do duelu s pražskou Spartou v pátek 15. ledna.

Opačným směrem se opět stěhuje třiadvacetiletý obránce Jakub Březák. Odchovanec litvínovského klubu odešel do Dukly v rámci střídavých startů na konci prosince, zasáhl tak pouze do dvou zápasů v červenožlutém dresu. Na severu Čech má tento mladý zadák prozatím 12 extraligových startů z předešlých sezón. 
Konto našeho srdce 24.02.2021

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Více >
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Více >
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Více >