Verva dnes přivítala na svém stadionu brněnskou Kometu. I když byl zápas velmi vyrovnaný, hosté zvládli ke konci utkání nečekaně skórovat a tím získali utkání ve svůj prospěch. Odvážejí si tak všechny tři body a v Litvínově nezůstává žádný. Opět se dnes trefil Lukáš Válek, který zvládl za poslední čtyři zápasy vsítit čtyři branky. Z gólu se dnes radoval i litvínovský matador Lukeš. Nově se v týmu představil útočník z Litoměřic Jan Kloz, který sice nebodoval, na ledě byl i přesto vidět. "Zápas byl dobrý, sahali jsme po bodech. Minimálně bychom si aspoň jeden zasloužili. Gól na konci byl trošku krutý. Měli jsme na konci mnoho šancí a z té jedné, z které jsme mohli rozhodnout, jsme inkasovali," zhodnotil zápas litoměřický střelec Kloz.