Ač jsou Pardubice na samém dnu extraligové tabulky, nebyly pro Vervu lehkým soupeřem. Fotbalový výsledek 2:1 naštěstí skončil ve prospěch Litvínova. Skvělý Jaroslav Janus držel svůj tým celý zápas a za svá záda pustil pouze jeden gól. Černožlutou trefu zaznamenal útočník Jakub Petružálek a obránce Jan Ščotka, tomu se proti svému bývalému klubu v této sezóně velmi daří. Momentálně je suverénně nejproduktivnějším obráncem v dresu Litvínova. Na kontě má již 15 kanadských bodů. "Musím pochválit našeho brankáře Jaroslava Januse, ten chytá výborně každý zápas. To je naše silná stránka v bráně. My to naopak musíme zlepšit, musíme dávat více gólů. Na jednu nebo dvě branky se nedá vyhrávat celou sezónu," zhodnotil Ščotka momentální formu Vervy.