HC BENZINA Litvínov se dohodl s Richardem Jarešem na jeho angažmá v Litvínově.
29-letý obránce (narozen 23. února 1981) podepsal s klubem dvouletou smlouvu. Naposledy působil v Liberci.

Litvínovský klub opouštějí obránci Petr Punčochář a Karel Pilař a jak známo, aktivní činnost ukončili Jiří Šlégr a Robert Reichel, který u týmu začal působit jako trenér spolu s Jiřím Kučerou.
Případné další změny v kádru jsou v jednání.

Richard Jareš
Bývalý liberecký zadák Richard Jareš s parametry 183 cm/87 kg se narodil v Hradci Králové, kde také začal s hokejem. V dorosteneckém věku přešel do Vítkovic a odtud zamířil do Liberce. Pod Ještědem v sezóně 2002/03 debutoval v extralize.

Často hostoval v první lize. Až v roce 2005 si jej trenér Hořava vytáhl do Znojma,  kde v jeho kariéře nastal zlom. Ve městě okurek odehrál tři roky jako platný člen mužstva, v jedné sezóně byl dokonce třetím nejproduktivnějším hráčem soutěže, i když se sám považuje spíš za defenzivního zadáka. Dále si extraligu zahrál v Českých Budějovicích.

V uplynulém ročníku nevynechal Richard Jareš v základní části v dresu Bílých Tygrů ani jeden zápas a připsal si 11 bodů (3+8).

Do letní přípravy v Litvínově se zapojí v pondělí 3. května.

Soupiska hráčů HC BENZINA Litvínov v letní přípravě na sezónu 2010/2011 (k 1. 5.):

brankáři:
Jaroslav Hübl