Nejdříve propálil Novotného z úhlu, poté využil zaváhání karlovarské defenzivy a rozhodl v prodloužení. Richard Jarůšek má na kontě již 16 vstřelených branek a vede klubovou tabulku střelců. „Letos je to něco jiného, než v minulých sezónách. Osobně jsem rád, že mohu týmu pomáhat díky svým bodům a gólům. Hrajeme trochu jiný systém, takže to nemohu srovnávat s loňským rokem, kdy jsem dal přes 20 gólů, ale i za to, co mám, jsem rád," vyjádřil se Richard Jarůšek k dosavadnímu průběhu sezóny z individuálního pohledu.

Litvínov ve druhé polovině zápasu zaváhal a ztratil dvoubrankové vedení. „Do utkání jsme na rozdíl od minulých zápasů vstoupili dobře, což je rozhodně zlepšení. Naopak jsme však dovolili Karlovým Varům vyrovnat, z čehož se musíme ponaučit," hodnotil litvínovský ostrostřelec vývoj utkání.

Celý rozhovor s Richardem Jarůškem si můžete pustit zde: